İsrail'i Baykot Etmek İcin İllaki Gemilerimize Saldırmalarımı Lazımdı??

• 20 Kasım 2010
  • 410 Okunma
  • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Simdi arkadaslar bizim toplumumuz cok duyarsızdır.Nedeni ise İsrail bizim gemilerimize saldırdı ondan sonra baykot baslandı.İllaki böyle olmasımı lazımdı? alakayı bastan kesebilseydik daha iyi olabilirdi.Bizim ülkenin mallarının yarısından cogu ithaldir.Yaa israil yada abd ülkesinden.Biz istesekte kolay kolay baykot edemeyiz onları.Cünkü bizim toplumumuz onların reklamını yapmaktan zevk alıyor.Coca colanın reklamlarına bakın her ay bi reklam cıkıyor.Fantanında öle.Hatta bütün İsrail mallarının reklamı cıkıyor.Neden oluyorki? madem baykot edecez bastan İsrail mallarının reklamlarını yayından keselim.Bu frmtr de Coca Colanın gercekleri ile ilgili paylasımlar yapıldı kimimiz anladık kimimizin öbür kulagından cıktı.Facebookta ben bi sayfa actım İsrail Malı Coca Colaya Hayır! diye.O sayfaya yaklasık 44 kisi katıldı.Normalde benim 300ü gecik arkadasım vardı orda fakat 44ü kabul etti.Adamlara katıl dediğimde hayır dediler.Simdi ise İsrail Baykot ile ilgili paylasım yapıyorlar.Bu nasıl bi is arkadaslar? bizim toplumumuzmu sağır? yoksa anlamalarımı gıt? ben onca paylasım yaptım fakat hic kimse kağale almadı.Ama İsrail gemilerimize saldırdıgında ise bütün sayfalar benim paylasımlarım gibi paylasımlar yaptı.Facebookun anlamı bu değilmi? illaki bi olay yasanacak ondan sonra o paylasımları yapacaklar.3 ay önce nerdeydiniz? neden 3 ay önce paylasım yapmıyonuzda simdi yapıyonuz? önceden alakayı niye kesmiyorsunuz.2 ay gecsin bak Facebookta dahada İsrail olayı sürecek.Ben artık facebooka hic girmiyorum.Arkadaslar bunu anlatmamın nedeni bizim toplumumuz hicbirseyi kağale almıyor yada beni insandan saymıyorlar.Bilmiyorum kiminiz bana sacmalıyor diyodur kiminizde haklı.Ama suan baykot yazısını okuyupta hala coca cola icen büstürü insan vardır.Asıl sorun bu.Bütün laflar öbür kulağımızdan cıkıyor.Daha dikkatli bir toplum olsak daha güzel olmazmıydı arkadaslar < Resmi açmak için tıklayın >

< Resmi açmak için tıklayın >

Yazan: d€rVish
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
22/10/2018 - 09:33