İspiyoncu kuş..


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tunay_83

Üye
    Konu Sahibi
Çin'in güneybatısındaki Chongqing kentinde yaşayan bir ev hanımı, konuşan kuşunun sayesinde eşinin bir başka kadınla ilişkisi olduğunu öğrendi.
Resmi Xinmin Akşam Postası gatesinin haberine göre, Çinli kadın, bir aylığına gittiği tatilden döndükten sonra evinde beslediği Doğu'ya özgü bir kuş türü olan ''mina''sının ''Boşanmak'', ''Seni seviyorum'' ve ''Sabırlı ol'' gibi farklı kelimeler söylediğini fark etti.
Haberde, adı açıklanmayan kadının, kuşun her telefon çalışında daha da konuşkan olmaya başlaması üzerine kocasının ilişkisi konusundaki şüphelerinin doğru çıktığını söylediğini yazdı.
Kadının, eşine karşı açtığı boşanma davasında kuşunu tanık göstermek istediği, ancak avukatların buna iyimser bakmadığı belirtildi. :artı:
 

DefectoR

muhahah süper yaw :DD
 

vormound

Üye
o zaman balıks in kuslar out mu oluyo yane...
:artı:
 

valmont2

Üye
vay hain kuş vay.. ben olsam adamın yerinde onu ızgara yaparım valla .. :ehe:
 
FrontmaN

FrontmaN

Üye
en iyisi fırında patesle birlikte pişirmek :D
 

valmont2

Üye
ne kusu olduguna baglı şimdi.. muhabbet falansa degmez.. yazık elektirige valla :ehe:
 

Tunay_83

Üye
    Konu Sahibi
Kuş deyip geçmemek lazım :P
 
FrontmaN

FrontmaN

Üye
bu papağan dostum iyi et çıkar bundan ziyafet çekeriz :D
 

valmont2

Üye
valla bıldırcın üveyik sülün yedim ama papagan yemedim.. ama deneriz ;)
 
FrontmaN

FrontmaN

Üye
dostum hiç merak etme yediğine pişman olmayacaksın :D :oke:
 

valmont2

Üye
:oke: ;)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

x-scarface
Cevap
0
Görüntüleme
348
x-scarface
Haydar
Cevap
0
Görüntüleme
328
Haydar
Doğuş Pertez
Cevap
6
Görüntüleme
6K
Eykul
bydexer
Cevap
0
Görüntüleme
518
bydexer
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt