İspanyollara Göre Fener Elenirse Alex Madride Gidecek...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tsezen

Üye
realin alex e ihtiyacı yok ama forvete sımaçı iyi olan "anelka" gibi bir adama ihtiyacı olabilir
 
van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Kesnlikle alex'e ihtiyaçları yok..
 

sambadisakkarit

Üye
<div class='quotetop'>(tsezen &#064; Nov 24 2005, 04&#58;33 PM) [post=214165]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
realin alex e ihtiyacı yok ama forvete sımaçı iyi olan "anelka" gibi bir adama ihtiyacı olabilir
[/b][/quote]

Kalecilerin dengesini alt üst edebilecek yegane futbolcu Anelka. Alex avrupada kariyer yapamaz bana göre... Ortega&#39;nın Brezilyalı versiyonu...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt