• Sitemizde mp3 ve benzeri müzik formatlarında sunulan içerikler, cep telefonlarında zil sesi olarak ayarlayabilmek için kırpılmış, kısa süreli müziklerden ve melodilerden oluşmaktadır. Herhangi bir içeriğin telif hakkı içerdiğini düşünüyorsanız veya hak sahibiyseniz; cep telefonunuza indirmeyin, indirdiyseniz en kısa zamanda içeriği silerek mesajı derhal rapor edin.

İsme Özel Tribün Tezahürat Sesleri İsteyen Buraya !!!

Sponsorlu Bağlantılar

biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi
İsme Özel Tribün Tezahürat Sesleri İsteyen Buraya !!!
İsme Özel Tribün Tezahürat Sesleri İsteyen varsa vereceğim link adresinden kendiniz yapabileceksiniz !!!

Not :
Bu sefer istekte bulunmanız gerekmeyecek, istediğiniz " isme Özel Tribün Tezahüratları " kendiniz yapabileceksiniz.

Tek yapmanız gereken vereceğim linke tıklayıp, istediğiniz isme Özel Tribün Tezahürat Sesleri oluşturabileceksiniz !!!

Not 2 : Tribün Tezahürat Sesleri Turkcell'e aittir !!!

Yapamayanlar için Resimli önizleme ve kullanımını yazıyorum :

Öncelikle Verdiğim link adresine tıklayın.
Başlangıçta örnek bir tane " İsme Özel Canlı Tribün Tezahürat'ı " göreceksiniz.
Sonra Tezahürat bitiminde ekrana " Ben de Yapıcam " yazan yere tıklayın ve verdiğim önizlemeden takip edin...

Yapması Çok Kolay Bir Bakın :

Not : Yapamayanlar bu konu altında istekte bulunabilirler.

Son düzenleme:

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Site güvenilir mi? Sonuçta e-posta adresine atıyor oradan alırken içerisinde virüs de olabilir.

biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi
site güvenilir. Türkcell sitesine ait. olmazsa video ve resmi idman programıyla indirebilirsin

• Beğen
Tepkiler: @@DiAbLo@@
biltek

biltek

Üye
    Konu Sahibi
yapamayan olursa istekte bulunabilirsiniz. ben yapabilirim :)

Üst Alt