İsmail: Kartın yanlış olduğunu düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
İsmail: Kartın yanlış olduğunu düşünüyorum

Beşiktaş'ta, Gaziantepspor karşılaşmasının 83. dakikasında kırmızı kart görerek takımını 9 kişi bırakan İsmail Köybaşı, "Gördüğüm kırmızı kartın yanlış olduğunu düşünüyorum" diye konuştu.

Beşiktaş'ın defans oyuncusu İsmail Köybaşı, Gaziantepspor karşılaşmasının ardından NTV Spor'a açıklamalarda bulundu.
Genç oyuncu, "Pozisyonun öncesinde ofsayt olduğunu herkes söylüyor. Fakat, yan hakem bu ofsayt pozisyonunu göremedi, ardından da karşılaşmanın orta hakemi beni kırmızı kartla cezalandırdı. Kartın yanlış olduğunu düşünüyorum" dedi.
"İyi mücadele edemedik, Stoke City maçının yorgunluğu üzerimizdeydi" diyen milli oyuncu, "Bu yorgunluk da sahaya yansıdı. Eksiklerin olması önemli değil, sonuçta Beşiktaş olarak sahaya 11 kişi çıkıyoruz. Bugün beraberlikle sahadan ayrıldık, ilerleyen haftalarda telafi edeceğimize inanıyorum" ifadesini kullandı.

• Beğen
Tepkiler: delrico

delrico

delrico

Emekli Yönetici
zaten bizim pozisyonları hiçbir hakem görmez:off: pozisyonda ofsayt var hakem kırmızı gösteriyor çok yazık:vur

haltie

haltie

Üye
bi tek ismail değil çoğu insan ve yorumcu ofsayt diyor demesede adam 1metre önde olsun ama herkes görüyor her şeyi.volkan hakemlerle ilgili bir açıklama daha yapsa güzel olur memnun mu acacaba kararlardan:)

• Beğen
Tepkiler: delrico
DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
ilk kırmızı kart doğru , 2.kırmızı kart çok ağır ...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...