İşler Güçler Bu Sezon Veda Ediyor

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
İşler Güçler Bu Sezon Veda Ediyor

Star TV'nin sevilen dizisi İşler Güçler bu sezon sonunda ekrana veda edecek.

İşler Güçler dizisinin oyuncuları Ahmet Kural ve Şinasi Yurtsever, Cnn Türk'te yayınlanan Burada Laf Çok programına konuk oldular. İşler Güçler dizisinin bu sezon sonunda biteceğini açıklayan Ahmet Kural, "Bazı şeyleri tadında bırakmak daha güzel. Yapımcı ve Selçuk Aydemir'in birlikte aldığı karar. İşler Güçler'in bitmesi tamamen bizimle alakalı bir durum" dedi.

Ahmet Kural ve Şinasi Yurtsever dizinin hayranlarına yeni bir film müjdesi de verdi. İşler Güçler senaristi ve yönetmeni Selçuk Aydemir ve dizi ekibiyle yaz aylarında 'Düğün Dernek' isimli iddialı bir sinema filmi çekeceklerini belirten Ahmet Kural, filmin çekimlerinin de Sivas'ta yapılacağını söyledi. Ahmet Kural, Çalgı Çengi 2 filminin ise bu sene çekilmeyeceğini de açıkladı.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
tadında bırakmak ! iyidir

hikmet366

hikmet366

Üye
Tüh Ya Niye Veda Ediyorlar ya Süper Bir Filim Çıkarıyorlardı :ağlarım:

- - - Eklendi - - -

Tek İzledim Filim Oydu.

Joker

Joker

Emekli Yönetici
Çok takip edemesemde sevdiğim bir diziydi ama tadında bırakmak en iyisi 150 bölüm olup insanları sıkacağına 50 bölüm olup insanları eğlendirmesi daha önemli bence.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı ve x-scarface
Invoke

Invoke

Üye
Çok takip edemesemde sevdiğim bir diziydi ama tadında bırakmak en iyisi 150 bölüm olup insanları sıkacağına 50 bölüm olup insanları eğlendirmesi daha önemli bence.

Aynen ama çok izleyeni yoktu heralde. Zaten geceye doğru vermelerinden de belli. Küfürleri bipleyince de güzel olmadığından izleyenler genel de netten izliyor. E reyting olmuyor tabi =)

KayraBey

KayraBey

Üye
Bipli ne film izlenir ne dizi.

• Beğen
Tepkiler: -Akıncı
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
İlk 10 bolum cok komikti sonradan cok sıktı izlemedim bitmesi iyi olur

marist

marist