iskambil kagıdından eser

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
;;) iskambil kagıdından yapmış....

uğraşınca neler ortaya çıkıyor....azimli adammış valla bravooo ;;)

Caine

Caine

Üye
vallaha helal olsunnnnn... ben onu yapmak için en az 20 yıl uğraşırdımve sonunda sıılır kendimi öldürürdüm sinirden :DD

iceboy

iceboy

Üye
Helal olsun adama yau! Iyi is yapmis. Ben daha maketten Titanic yapiyorum ve 2 yildir bitiremedim gitti!!!!! Biraz uyuzum herhalde!!!!!

iOS Developer

iOS Developer

Üye
helal olsun ne diyelim...

__Midas__

__Midas__

Üye
ne becerikli insanlar var yahu. ;;) ;;)

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
abi bana fake gibi geldi ama yok deilse adamın elini öperim ben beah nasıl sabretmiş yauwww :wacko:

lossalive

Üye
Getirin bir üfleyeyim :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by PaMeTniK@Sep 18 2005, 02:15 PM
[post=169230]Quoted post[/post]​
walla öle işe yaptınmı adam elinde pompalıyşa köşe bucak seni kovalar :kop:

cllgr

cllgr

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by PaMeTniK@Sep 18 2005, 02:15 PM
[post=169230]Quoted post[/post]​

:huhu: çok sadistsin ya...adam duymasın bu söylediklerini vurur seni.... ;)

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
bravo valla ben 3 tanesini bir araya getiremem ama batak oynayan varsa gelsin :D

NeedLeFLuff

NeedLeFLuff

Üye
Originally posted by serdaronlinenet@Sep 18 2005, 05:22 PM
bravo valla ben 3 tanesini bir araya getiremem ama batak oynayan varsa gelsin :D
[post=169385]Quoted post[/post]​
gel babacan batak ihale koz maça ne sitiyosan oynarık ;)

katibim

katibim

Üye
adamların refah seviyesi yüksek iş-güç-para problemleri yok sıkıntıdan ne yapacaklarını bilmiyorlar,sıkıysa asgari ücretle cumartesi-pazar dahil çalışsında bak böyle şeylere fırsatı kalıyormu :eksi:

serdaronlinenet

serdaronlinenet

Üye
Originally posted by katibim@Sep 18 2005, 05:28 PM
adamların refah seviyesi yüksek iş-güç-para problemleri yok sıkıntıdan ne yapacaklarını bilmiyorlar,sıkıysa asgari ücretle cumartesi-pazar dahil çalışsında bak böyle şeylere fırsatı kalıyormu :eksi:
[post=169396]Quoted post[/post]​

+1

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt