İş Yerinde Pozisyon Değişliği (Üzgünüm)

Sponsorlu Bağlantılar

Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
İş Yerinde Pozisyon Değişliği (Üzgünüm)
Yaklaşık 4.5 yıldır çalıştığım yöneticim 4 gün sonra pozisyon değişikliği ataması alacak. Çok üzgünüm yerine uzun zaman gelecek kişi olmayacak ve bizim ekibi de böldüler. O kadar üzgünüm ki bir kişi dokunsa da ağlasam diye bekliyorum. Oruçluyken bu haberi aldım her şeyin hayırlısı olsun elbette ama gerçekten çok üzgünüm gidip bir köşede saatlerce ağlamak istiyorum. Bir çok iş değişikliği oldu elbette üzüldüm işte benim hayatımda vedalar çok zor geçiyor. Saatlerce müzik dinleyip ağlamak istiyorum. Sizinle paylaşmak istedim inanın çok üzgünüm. Zaman her şeyin hayırlısını getirsin hakkımızda her şeyin hayırlısı olsun. Dile kolay 4.5 yıl ailenden çok orada ki kişilerle zaman geçiriyorsun. Bu arada yaşım 23 bu konu hakkında konuşmak isteyenler olursa yazsın arkadaşlar dertleşelim .

Bu ara bu şarkıyı taktım.
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Alışılan bir yeri bir insanı tekrar görmemek evet bir nebze olsun sıkıntı verebilir ama ağlayacak kadar olmamalı en azından iş anlamında, hayat arkadaşı olarak evet bu belki kabul görebilir. O yüzden fazla takılı kalmamak gerekir.

• Beğen
Tepkiler: rear2011 ve Artreverans
Artreverans

Artreverans

Üye
    Konu Sahibi
Alışılan bir yeri bir insanı tekrar görmemek evet bir nebze olsun sıkıntı verebilir ama ağlayacak kadar olmamalı en azından iş anlamında, hayat arkadaşı olarak evet bu belki kabul görebilir. O yüzden fazla takılı kalmamak gerekir.
evet çok haklısın ama inan elimde değil belki zamanla unutacam ama elimde değil.

Üst Alt