İrtibatı kesmeyin!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
YsF_90

YsF_90

Üye
    Konu Sahibi
Alex, Semih ve Volkan'a "Sizler benim sahadaki yardımcılarımsınız" diyen İspanyol teknik adam, kaptanlarına "Sürekli irtibatta olalım" mesajı verdi.


Fenerbahçe'ye geldikten sonra çevresi ile ilişkileri konusunda soru işaretleri yaratan ve sosyal yanı "zayıf" olarak değerlendirilen teknik direktör Luis Aragones, takıma karşı ise çok farklı bir portre çiziyor. Oyuncularının her türlü sıkıntısıyla yakından ilgilenen İspanyol çalıştırıcı, üç kaptanı Alex, Semih ve Volkan'la
bir toplantı yaparak bu ilgisini iyice ortaya koydu. Aragones kaptanlarına, "Sizler benim saha içindeki yardımcımsınız. Sürekli irtibatta olalım. Takımdaki sıkıntıları bana aktarın. Diyaloğa açığım" dedi.
 
schumici

schumici

Üye
zicodaki iç ortam huzuru dahada güçlenmeye başlıyo sanki
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Kingmortall
Cevap
1
Görüntüleme
411
DiaBLoS
Haydar
Cevap
4
Görüntüleme
424
KayraBey
Murat Alper
Cevap
0
Görüntüleme
431
Murat Alper
esokmen
Cevap
1
Görüntüleme
739
esokmen
schumici
Cevap
1
Görüntüleme
400
D_aTeS


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt