İron Sight SİGNED Varmı ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
İron Sight SİGNED Varmı ?
arkadaşlar sizde iron sight signed oyunu varsa paylaşabilirmisiniz ben signed sürümünü bulamadım ovi de var ama kredi kartı kullanmadığım için indiremiyorum kontörle olsa indirirdim.

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
mesaj yokmu :ağlarım:

ultrayer6

ultrayer6

Üye
sırf o oyun için telefonumun imei'sini elin çaynalarına verdim. Emin ol ki hiç güzel değil. (zaten güzel olsa signed'i çıkardı) raging thunder, armageddon asquadron falan ona bin basıyor.

Worms solucan oyunu varya, onun 3d'li olanını düşün. Çok berbat bir oyun.

Yine de sen bilirsin. Ama yarın öbür gün keşke imei vermeseydim ya da keşke satın almasaydım diye üzülme...

Ciddiyim, değmez... Polarbit'in yaptığı tek kötü oyun.

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
sırf o oyun için telefonumun imei'sini elin çaynalarına verdim. Emin ol ki hiç güzel değil. (zaten güzel olsa signed'i çıkardı) raging thunder, armageddon asquadron falan ona bin basıyor.

Worms solucan oyunu varya, onun 3d'li olanını düşün. Çok berbat bir oyun.

Yine de sen bilirsin. Ama yarın öbür gün keşke imei vermeseydim ya da keşke satın almasaydım diye üzülme...

Ciddiyim, değmez... Polarbit'in yaptığı tek kötü oyun.
haklısın imei numarası vermek iyi değil cevap yazdığın için teşekkürler

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
ultrayer6

ultrayer6

Üye
satın al alacaksan, ama son kez söylüyorum ki pişman olursun, birazcık oynarsın (o da grafiğinin hatırına), sonra da dönüp yüzüne bakmazsın bile.

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
işte alamıyorum kredi kartı kullanmadığım için kontörlü indirme yapılamıyormu denedim seçeneklerde yoktu

----------Eklendi @ 13:59:26 ---------- Yazıldı @ 12:07:06 ----------

bu iron sight signed sürümünü bulmak çokmu zor :vur

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
lütfen eğer varsa sizde signed sürümü paylaşırsanız teşekkür edicem

ultrayer6

ultrayer6

Üye
valla kardeş senin için signed yapmaya uğraşıyorum fakat olmuyor. Sertifika hatasını kaldırdım fakat şimdi de "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" hatası çıktı işim zor...

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
valla kardeş senin için signed yapmaya uğraşıyorum fakat olmuyor. Sertifika hatasını kaldırdım fakat şimdi de "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" hatası çıktı işim zor...
ilgilendiğin için teşekkürler signedini hiç bir yerde bulamadım oviden indiren varsa paylaşırsa sevinirim

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar oviden iron sight indiren varsa burada paylaşabilirmi ben kredi kartı kullanmıyorum signed i hiçbir yerde bulamadım indirdiyseniz lütfen paylaşın.

ultrayer6

ultrayer6

Üye
5800'ın ile wapday.com 'a gir. (dikkat, başında www yok, direk wapday.com diye gir)

Symbian oyunları yazan yere gir.
Sonra da popüler oyunlar yazan yere gir.
Orada var :oke:

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
yükledim fakat desteklenmiyor diyor

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
oviden indiren yokmu kontör desteği olsa şimdiye kadar indirirdim olmuyor işte :vur

ultrayer6

ultrayer6

Üye
yaw indirsen napacaksın yemin ediyorum güzel bi oyun falan değil!
1-2 gün oynarsın (o da grafiklerin hatrına) sonra oynamazsın.

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
anlamıyorum ovide signedi var ben aylardır site site geziyorum yok ultrayer6 arkadaşım cevapların için teşekkürler bitek sen yazıyorsun teşekkürler bu forumda kimse yazmıyor

emre4212

Üye
ovi de kontor destegi var alacaksan simdi alabilirsin

kcsoft

kcsoft

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim kardeşim ama ben çoktandır telefonu sertifika ile hackledim yükledim saol yinede ilgilendiğin için teşekkürler

beatboxqwe

Üye
Beyler telefonumu nasıl hacklicem ben de bulamadım signed bakmadığm site kalmadı japon sitelerine bile baktm biri bna yardım etsin :(

BLACKDREAM

BLACKDREAM

Üye
ben de bulamadım :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt