İron Sight SİGNED Varmı ?

• 18 Nisan 2011
  • 3132 Okunma
  • 23 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar sizde iron sight signed oyunu varsa paylaşabilirmisiniz ben signed sürümünü bulamadım ovi de var ama kredi kartı kullanmadığım için indiremiyorum kontörle olsa indirirdim.

Yazan: kcsoft
  2. mesaj yokmu :ağlarım:

3. sırf o oyun için telefonumun imei'sini elin çaynalarına verdim. Emin ol ki hiç güzel değil. (zaten güzel olsa signed'i çıkardı) raging thunder, armageddon asquadron falan ona bin basıyor.

Worms solucan oyunu varya, onun 3d'li olanını düşün. Çok berbat bir oyun.

Yine de sen bilirsin. Ama yarın öbür gün keşke imei vermeseydim ya da keşke satın almasaydım diye üzülme...

Ciddiyim, değmez... Polarbit'in yaptığı tek kötü oyun.

4. haklısın imei numarası vermek iyi değil cevap yazdığın için teşekkürler

5. ama genede oyun olsaydı iyi olurdu ovide var ama operatör desteği yok keşke olsa

6. satın al alacaksan, ama son kez söylüyorum ki pişman olursun, birazcık oynarsın (o da grafiğinin hatırına), sonra da dönüp yüzüne bakmazsın bile.

7. işte alamıyorum kredi kartı kullanmadığım için kontörlü indirme yapılamıyormu denedim seçeneklerde yoktu

----------Eklendi @ 13:59:26 ---------- Yazıldı @ 12:07:06 ----------

bu iron sight signed sürümünü bulmak çokmu zor :vur

8. lütfen eğer varsa sizde signed sürümü paylaşırsanız teşekkür edicem

9. valla kardeş senin için signed yapmaya uğraşıyorum fakat olmuyor. Sertifika hatasını kaldırdım fakat şimdi de "istenen uygulama erişimine izin verilmedi" hatası çıktı işim zor...

10. ilgilendiğin için teşekkürler signedini hiç bir yerde bulamadım oviden indiren varsa paylaşırsa sevinirim

11. arkadaşlar oviden iron sight indiren varsa burada paylaşabilirmi ben kredi kartı kullanmıyorum signed i hiçbir yerde bulamadım indirdiyseniz lütfen paylaşın.

12. 5800'ın ile wapday.com 'a gir. (dikkat, başında www yok, direk wapday.com diye gir)

Symbian oyunları yazan yere gir.
    Sonra da popüler oyunlar yazan yere gir.
    Orada var :oke:

http://wapday.com

13. yükledim fakat desteklenmiyor diyor

14. oviden indiren yokmu kontör desteği olsa şimdiye kadar indirirdim olmuyor işte :vur

15. yaw indirsen napacaksın yemin ediyorum güzel bi oyun falan değil!
    1-2 gün oynarsın (o da grafiklerin hatrına) sonra oynamazsın.

16. anlamıyorum ovide signedi var ben aylardır site site geziyorum yok ultrayer6 arkadaşım cevapların için teşekkürler bitek sen yazıyorsun teşekkürler bu forumda kimse yazmıyor

17. ovi de kontor destegi var alacaksan simdi alabilirsin

18. teşekkür ederim kardeşim ama ben çoktandır telefonu sertifika ile hackledim yükledim saol yinede ilgilendiğin için teşekkürler

19. Beyler telefonumu nasıl hacklicem ben de bulamadım signed bakmadığm site kalmadı japon sitelerine bile baktm biri bna yardım etsin :(

20. ben de bulamadım :(

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
14/11/2018 - 16:27