Iron Man: Aerial Assault (Lite) for iPhone

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
    Konu Sahibi
Iron Man: Aerial Assault (Lite) for iPhone
Oyun hakkında (Iron Man: Aerial Assault (Lite));

Versiyon: 1.0
Boyut: 34.4 MB
Diller: İngilizce

Resimlerle Iron Man: Aerial Assault (Lite)

Oyunun AppStore linki aşağıdadır.

• Beğen
Tepkiler: punqermojo

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler.

ExceptionaL

ExceptionaL

Üye
Arkadaş bence paralı uygulamaları yada lite uygulamaların itunes linkini verceğine jailbreak lı telefona yüklenebilen tam sürümleri koysan daha mantıklı olur :oke:

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaş bence paralı uygulamaları yada lite uygulamaların itunes linkini verceğine jailbreak lı telefona yüklenebilen tam sürümleri koysan daha mantıklı olur :oke:

Sayın ExceptionaL, konuda bahsi geçen uygulama zaten free bir uygulamadır. Iron Man 2 (v1.0.0) tam sürümünü indirmek için tıklayınız. İyi forumlar...

ExceptionaL

ExceptionaL

Üye
Forumda gördüm konular açmışsın hepsinde ya paralı uygulamanın itunes linki yada free (lite) uygulamanın linkini vermişsin. Genelde bu paylaştıkların itunesta zaten mevcut olan birşey. Benim demek istediğim siteden JB li uygulama yüklemek isteyenler için ayrı bir link olarak (JB için olanın linkide bu... vs) yazabilirsin :oke:

Ayrıca bu forumda gördüğün her uygulamanın JB li sürümü bende mevcut.Bende olmayanlarda zaten forumda yoktur arkadaşlardan rica eder forumda paylaşılmasını isterim. Benim amacım başkaları içinde faydalı olmasından yana...

punqermojo

Üye
Teşekkürler..:oke:

pLay4wiN

pLay4wiN

Üye
    Konu Sahibi
Forumda gördüm konular açmışsın hepsinde ya paralı uygulamanın itunes linki yada free (lite) uygulamanın linkini vermişsin. Genelde bu paylaştıkların itunesta zaten mevcut olan birşey. Benim demek istediğim siteden JB li uygulama yüklemek isteyenler için ayrı bir link olarak (JB için olanın linkide bu... vs) yazabilirsin :oke:

Ayrıca bu forumda gördüğün her uygulamanın JB li sürümü bende mevcut.Bende olmayanlarda zaten forumda yoktur arkadaşlardan rica eder forumda paylaşılmasını isterim. Benim amacım başkaları içinde faydalı olmasından yana...

Yorumunuza saygı duyarım. İyi/kötü eleştrilere her türlü açığımdır. Basit olarak şunu söyleyebilirim ki; Jailbreak destekli uygulama isteğinin aşırı derecede arttığını tespit edersem paylaşımlarımı ilgili konu üzerine yoğunlaştırırım. Sonuç olarak forumdaki arkadaşlara her türlü paylaşımı yapmaktan yanayım. Amaç Jailbreak'lı, ücretli ya da ücretsiz uygulamaları paylaşmak değil, kullanıcılara açıklayıcı içeriğe sahip, net ve düzgün paylaşımlar sunmaktır. Lütfen bu konu üzerine daha fazla tartışmayınız. Tekrar iyi forumlar...

cptalperen

cptalperen

Üye
tteşekkürleer

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt