İrlandalılar Cep Telefonuyla Gömülmek Istiyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
hidayet

hidayet

Üye
    Konu Sahibi
İrlandalılar Cep Telefonuyla Gömülmek Istiyor
İrlandalılar son zamanlarda öldükten sonra cep telefonuyla gömülmeyi vasiyet ediyor

Araştırmalara göre dünyada cep telefonu kullanımında İrlandalılar, yüzde 94'le diğer ülkeleri geride bırakıyor. Geleneksel olarak, gömülürken tabutlarına kıymetli eşyalarını koyduran İrlandalılar, şimdilerde kendi cep telefonlarının da tabutlarına konulmasını istiyor

Mezarlık görevlisi Peter Flanagan, "Halkın korkusu canlı gömülmek. Şayet yanlarında cep telefonu olursa rahatlıkla iletişim kurabileceklerini sanıyorlar. Genellikle aile fotoğrafları ve düğün takılarıyla gömülmek istiyorlar.Gençler ise daha çok tuttuğu takımın atkısı ve diğer eşyalarıyla gömülmeyi tercih ediyor" dedi

İrlanda Haberleşme Şirketi ComReg'den yapılan açıklamada ülke genelinde 3 milyon 830 binden fazla cep telefonu olduğu ve her kullanıcının ayda ortalama 91 mesaj yolladığı belirtildi

KAYNAK---> Mynet Haber

Nicolas_Anelka

Üye
benimde vasiyetim fenerbahçe formsını yanıma koysunlar abi ne bu ya ne yapıcaksa degerli esyasını havamı atıcak töbe töbe...

Salihyet

Salihyet

Üye
başımıza taş yağacak

oteb

Üye
Bakalım toprağın altında çekecek mi...

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
yazıkk

van_hoijdonk

van_hoijdonk

Emekli Yönetici
Sanırım kafayı yediler..

oteb

Üye
İrlandalılar da gerçekten ilginç adamlar...

CisSe

Üye
ilinçç

slayer

Üye
yediler.... yediler....

__Midas__

__Midas__

Üye
benimde yanıma bilgisayarımı koysunlar o kadar para harcadım şimdiye kadar kimseye yedirmem...

ozzzy

ozzzy

Üye
walla bende n70imle gömülmek isterdim

Nicolas_Anelka

Üye
birtek iranlılar degilki bunu yapan...

pasa

pasa

Üye
sıyırmışlar galiba bunlar

canturk

canturk

Üye
biraz ucmus bu ırlandalılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...