Haber iptal edilen lumia 935 ve üzerinde çalışan 3d touch teknolojisi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
iptal edilen lumia 935 ve üzerinde çalışan 3d touch teknolojisi
yayınlanan yeni videoda iptal edilen Lumia 935 ve mükemmel çalışan 3d touchı gorebiliyoruz dahası patlayan kutucuk işlevi de eklenmiş
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

Nokia yine yapmış :) ama Microsoft mu kaldı onu bize verecek

• Beğen
Tepkiler: ceza87

afwerker

afwerker

Üye
windows phone 8.1 ile üstelik

Esendağlı

Esendağlı

Üye
İşte bunlarla kandırıldık:)şaka bir yana gerçekten güzel konseptler hazırlanmıştı ama gel gör ki sadece böyle seyredebildik.

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
İşte bunlarla kandırıldık:)şaka bir yana gerçekten güzel konseptler hazırlanmıştı ama gel gör ki sadece böyle seyredebildik.
Bu konsept değil ki planlanan bir şeydi
muhtemelen Lumia Emerald güncellemesi ile gelecekti ki sanırım o da geçen yaz gelmiş olurdu

dücane

dücane

Üye
Diger konuda paylasilmisti

MAERKEK

MAERKEK

Moderator
Gerçekleşe idi çok tutulurdu wp telefonlar

kaygisiz43

kaygisiz43

Üye
Şu sistemi Nokıa geliştirseydi eğer bunlara daha erken sahip olabilirdik belkide.İşte patlayan karoları görünce bir an duygulandım çünkü istediğim bir özellikti.Video nun sonunda adam dokunmadan mı açılıyor yoksa orda bi hile mi var?Yani başka parmakla mı filan dokunuyor kenardan köşeden?

Kaworu Nagisa

Kaworu Nagisa

Üye
    Konu Sahibi
Şu sistemi Nokıa geliştirseydi eğer bunlara daha erken sahip olabilirdik belkide.İşte patlayan karoları görünce bir an duygulandım çünkü istediğim bir özellikti.Video nun sonunda adam dokunmadan mı açılıyor yoksa orda bi hile mi var?Yani başka parmakla mı filan dokunuyor kenardan köşeden?
3-4 santim öteden hissediyor ekran
Lumia 925 gibi cihazlarda bir santimden bile hissettiğini düşünürsek Nokianın bunun için çok kafa yormadığını anlayabiliriz

Dexter Morgan

Dexter Morgan

Üye
Microsoft'tan bi mok olmayacağını tekrardan bu videoyla anladık

• Beğen
Tepkiler: MAERKEK
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt