İpler kopuyor! Rotası Fenerbahçe

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CryDaqqeR

CryDaqqeR

Üye
    Konu Sahibi
İpler kopuyor! Rotası Fenerbahçe

Fenerbahçe ile temasta olduğu öğrenilen Egemen Korkmaz'ın, Beşiktaş'tan ayrılma noktasına geldiği belirtildi.
Beşiktaş'ın geçtiğimiz sezon başında 4 yıllık mukavele imzaladığı Egemen Korkmaz, siyah beyazlı yönetimin yeni sezon öncesi yıllık ücretinde indirime gitmesini bir süre önce kabul etmemişti.

DHA'nın servis ettiği habere göre;
2 ay süren görüşmeler sonucu ücretinde indirime gitmeden Beşiktaş ile yola devam etme kararı alan Egemen'in, bugün siyah beyazlı kulübün futbol komitesi ile görüştüğü ve Beşiktaş ile kopma noktasına geldiği öğrenildi.
Tecrübeli oyuncunun, yeni sezonda maddi olarak sıkıntı yaşamasını öngördüğü ve Beşiktaş'la yola devam etmeme kararı aldığı belirtildi.

Bugün yapılan görüşmenin ardından siyah beyazlı yönetimin Egemen için bonservis bedeli belirleyeceği ve 29 yaşındaki oyuncunun takımdan ayrılacağı ifade edildi.
Egemen Kormaz'ın, Fenerbahçe ile temasta olduğu öğrenilirken iki kulübün anlaşması halinde tecrübeli defans oyuncusu sarı lacivertli kulübe transfer olacak.

55lim

Üye
Beşiktaşlıyim ben böyle şerefsizlik görmedim sen portekizlilere bas parayı milyon dolarlar ver borca gir ondan sonra futbolculardan yıllık ücretlerinde indirim bekle bence en iyisini yaptı gitsin tabi

eşref gümüşsay

eşref gümüşsay

Üye
uzuldum ben bu habere valla :(

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Sırf bu yüzden beşiktaştan soğudum satıyorsanda başka takıma sat bu sene daha fazla rezil olmadıysak bu adam sayesinde olmadık.

turaniaCCC

turaniaCCC

Üye
o, artık bir fenerli :)

Amaru Shady

Amaru Shady

Üye
Beşiktaşlıyim ben böyle şerefsizlik görmedim sen portekizlilere bas parayı milyon dolarlar ver borca gir ondan sonra futbolculardan yıllık ücretlerinde indirim bekle bence en iyisini yaptı gitsin tabi

:good:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt