iphoneye müzik ve resim atmak çook kolay buyrun bakın

Sponsorlu Bağlantılar

djbatubatu

Üye
    Konu Sahibi
iphoneye müzik ve resim atmak çook kolay buyrun bakın
öncelkle konu verildiyse özür dilerim ben bu programı arkadaşın tavsiyesi üzerine buldum programın ismi ImTOO iPod Computer Transfer v2.1.35.0717 bu program sayesinde resim ve müzik atmak çok kolay program ingilizce ama kullanısı pratik.Linke tıklayıp indirin kurun açın iphoneyi bağlayın.Sol üst köşede audi-video-photo yazıyor.örn: resim atacaksan photo ya tıklıyorsun,tıkladıgın an pencerenin alt tarafında 3 simge çıkıyor.1.bilgisayardan cihaza 2. cihazdan bilgisayara neyse 1.ye tıklıyoruz ID-şifre istiyor ondan çıkıyoruz, aç komutu çıkıyor.Ordan istediğimizi seçip yüklenmesini bekliyoruz... kullanımı basit bir program yanlız iTUNES kullanan arkadaşlar bu programa girip cihazı bağladıklarında cihazda iTunesle yapılmış bütün işlemler sıfırlanıyor...bennce itunesi boşwerin bu daha iyi:oke:

linkte sorun cıkarsa programın ismini googleye yazıp programa rahatlıkla ulaşabilirsiniz...

+rap Emeğe Saygı:oke::oke::oke:

--------------- Ekleme ---------------

link sorunlu galiba burdan indirebilirsiniz

--------------- Ekleme ---------------

beyler diğer linkler sorunlu burdan indirin

Yönetici tarafından düzenlendi:
  • Beğen
Tepkiler: barisyavuz27 ve desperados1982

hizlitek

Üye
savgol kardes

adrenarin

adrenarin

Üye
walla supermis cok ama cok sagol kac gundur ugrasiyorum bunun icin beni buyuk dertden kurtardin tesekkurler

theged

theged

Üye
Bir iphone kullanıcısının bilgisayarında itunes gerekli, itunes gibi bir proyu bırakıp çinlilerin prolarıyla iş görmek saçma geliyor bana. saygılar...

djbatubatu

Üye
    Konu Sahibi
itunes çok karışık kullanımı zor bir program ben bu programı hala kullanıyorum ve hala fikrim değişmedi eminim diğer arkadaşlarda benimle hemfikirdirler...

devill_hakan

Üye
emeğine sağlık kardeş çok basit yapıyorum artık

djbatubatu

Üye
    Konu Sahibi
rica krdşm...

ibrahim372

ibrahim372

Üye
arkadasım muzik resim atmak için baska programa ne gerek var itunes bu işi profesyonel yapıyor zaten bırde hızlı bir sekilde yinede paylasım için sagol

scrtfckr

scrtfckr

Üye
Emege Saygııı...

kardiyalog

kardiyalog

Üye

burdan

itunesle kullanan arakadaşlar genelde ilk başta sorun yaşarlar
aslında sonralaırda dikkatsizlik yüzünden yine sorun çıkar
atılan herşey silinir bi dikkatsizlik yüzünden.
ama bu programla snyc falanla ugraşmazsınız sadece açın ve
isteidiginizi atın :bye2:

demtav

Üye
arkadaşım sağol sayende ipotum kurtardı azdaha duvara vuracaktım hiç bişey yükleyemiyordum

adafener

Üye
Aga daha denemedm ama calisir iŞşallah şmdiden saol

kilinc976

Üye
Tesekkürler Kardes eline saglik:oke:

zobycan

Üye
öncelikle emeğine sağlık
oyun ve uygulamalarıda transfer edebiliyormuyuz

Üst Alt