İphone'numu İtunesden 4.1 yükselttım suan benden sım kartı ıstıyor takıyorum şebeke bulunmuyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ghostmeda

Üye
    Konu Sahibi
İphone'numu İtunesden 4.1 yükselttım suan benden sım kartı ıstıyor takıyorum şebeke bulunmuyor
Öncelikle BAYRAMINIZ KUTLU OLSUN

sonrada İtunese bağliyorum ne yapacağimi bilyorum ıng 21.11.2010 tekrar bağlandıyor sızce bır sorun warmı Acıl Cvp Beklıyorum Telefon Almanyadan amcam aldı bana yaklasık 1,5 senedır kullanıyorum kaçak mal değildir ama supelıyım seri numbersi war imei'si war Herşeyı war saden yapdığıma pışman ne olur babama soyledım dedıkı bn ayın 21 de bakcam dedı duzelmesse bu telefonu kırarım dedı walla yardım ıstıorum cunku bu telefon bıze cok çekdırdı ne olur ne olur yalwarırım.. Acıl CVP :megafon::megafon::megafon:ACİL:megafon::megafon::megafon:

--------------- Ekleme ---------------

Telefon Orjınel Apple 3GS 8GB'dir 3.1.3 Yükluydu 4.1 yükseltım basıma bunlar geldı

--------------- Ekleme ---------------

Apple 3G 8 GB

hakankurban

hakankurban

Üye
kardeş anladığım kadarıyla senin sorunun unlock

efe_polis_09

Üye
kardeş telefonun yurt dışı olduğu için unlock gerekli 4.1 için daha çıkmadı unlock yakın zamanda çıkacağı söyleniyor beklemelisin biraz daha

ghostmeda

Üye
    Konu Sahibi
Ya Benım ıcın onemlı değil unlock mu ne neyse ne zamn cıkar babam dedıkı bu telefon ayın 21 de acılmassa gozunun onunde kırarım dedı bıde bu telefon bıze cok cekdırdı ondan bu kadar sınırlı Luften Unlock Cıksın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt