Yardım iPhone'da uygulama üzerindeki bildirim sayısı yok!

Sponsorlu Bağlantılar

musti3

musti3

Üye
    Konu Sahibi
iPhone'da uygulama üzerindeki bildirim sayısı yok!
iPhone için Facebook uygulamasında, uygulama üzerindeki bildirim sayısı gösterilmiyor. Cihazda ve Facebook’ta tüm ayarlar doğru yapılmış olmasına rağmen sorun düzelmiyor.
Şimdiye kadar, cihazı sıfırladım, yedeksiz temiz kurulum yaptım, programı AppStore’dan farklı hesaplarla indirip denedim, facebookta mail adresimi değiştirdim daha aklıma gelmeyen bir çok olasılığı denedim fakat sonuç alamadım.
Cihazımda başka birinin hesabını açtığımda bildiri geliyor ve simge üzende bildiri sayısı görünüyor, ben hesabımı başka bir cihazda açtığımda bildiri gelmiyor ve uygulama simgesinde bildiri sayısı görünmüyor.
Yaklaşık 3 yıldır sorun devam ediyor ve araştırıyorum, Apple teknik destekle görüştüm tüm hesabımı incelediler sorun bulamadılar, yine 3 yıldır Facebook’a sorun bildiriyorum fakat aldığım yanıt, geri bildiriminiz uygulamayı iyileştirmek için kullanılacaktırdan öteye geçmedi.
Kafayı yemek üzereyim, acayip hırs yaptım. Çözüm önerisi olan varsa lütfen bilgi versin arkadaşlar.

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Belirttiğin sorunla ilgili olarak, Apple'ın yapabileceği hiç birşey yok. Sorun Facebook uygulamasında ancak, bu sorunun nasıl giderilebileceği hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Çünkü ayarların bizce de doğru, yani senlik bir sıkıntı yok.

• Beğen
Tepkiler: musti3
musti3

musti3

Üye
    Konu Sahibi
Belirttiğin sorunla ilgili olarak, Apple'ın yapabileceği hiç birşey yok. Sorun Facebook uygulamasında ancak, bu sorunun nasıl giderilebileceği hakkında bir bilgiye sahip değiliz. Çünkü ayarların bizce de doğru, yani senlik bir sıkıntı yok.
Evet, olasılıkları eleye eleye Apple ile sorunu çözemeyeceğimizi anladık, onlarla ilgili bir sorun yok fakat Facebook tarafında da bunun bi çözümü yok :bilmm
Nasıl bir hata bu soruna sebep olmuş olabilir anlamıyorum. Facebookta bir gurupta yöneticiyim bildirim gelmediği için çok zor durumda kalıyorum, paranoyak oldum iyice :s:aglao_O

Üst Alt