iPhone'da artık video indirme yasaklandı

Sponsorlu Bağlantılar

brendal

brendal

Üye
    Konu Sahibi
Bugün kullandığım bir kaç video indirme programlarından birini açtım ve şok oldum.. link girilen bölüm kaldırılmış ve yerine telefonda bulunan videolardan seçim yapmanızı isteyen bir seçenek koymuşlar.. belki diğerleri öyle değildir deyip AppStore'a girdim ama bütün video indirme programları aynı şekilde değişmiş, üstelik güncelleme yapılmadan uygulamalarda değişiklik yapılmış..
 


Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Telefon güncellemesi yaptınız da mı böyle oldu ?
İlginç :hmmm
 
brendal

brendal

Üye
    Konu Sahibi
Hayır ne telefonu ne de uygulamaları güncellemedim AppStore'a girin bakın..
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt