iphone5s hakkında sorularım

Sponsorlu Bağlantılar

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
iphone5s hakkında sorularım
1)lansman 10 eylülde diye okumustum dogrumudur? Birde telefon tanıtıldıktan ne kadar süre sonra türkiye'ye gelir?
2)Galaxy s4 çıktığı günün ertesi gününde almıstım 2 bin liraydı(+garanti süresi ile 2.350) suan 1.600 civarı. iPhone da da böyle birşey söz kosunumu? Yani fiyatı düşermi s4 gibi?
3)iPhone5s türkiye'ye geldikten ne kadar süre sonra almamı önerirsiniz? Yani fiyatında düşme olurmu?( 1 ay fln düşme olmazsa hemen alayım diyorum ama 1 ay bklesm bi 50-100tl düşermi acaba?
4) ilk defa apple ürünü kullanıcam, android tam bir rezillik ( tabi bu benim görüşüm yargılamayın lütfen ) apple kullanıcıları yardımcı olabilirler mi? iphone hızlımı. Yani s4 gibi kaplumbaga gibi calısmıyodur umarım?
5)iphone 5s in iphone5 ten farkı nedir? parmak izi kesin olacakmı? ağırlık olarak iphone5 ten dahamı ağır daha mı hafif?
Simdiden tesekkürler!

FenerbahceMKA

FenerbahceMKA

Üye
Öncelikle lansman 10 Eylül ve bende 4gözle bekliyorum sürekli araştırıyorum...
-/Öncelikle iPhone 5 ile aralarındaki donanımsal&yazılımsal farklı lansmandan önce bilmememiz imkansız ancak tahmin edebiliriz ki buna da gerek yok.
-/Fiyatına gelicek olursak iPhone5 hatırladığım kadarıyla Türkiye piyasasına 2.500 gibi bir fiyatla girdi ve aylaaar geçmesine rağmen fiyatı ancak ucuzluyor. Bundada en büyük etken artık son model olmayacak olması. Tahminim o ki 2-3 aydan önce dile gelicek bi indirim olmaz... Ne zaman Türkiyede satışa çıkıcağını bilmiyorum bir yerde okumuştum 25Eylülde ABD de satışa çıkıcak..
-/ Bende sizin gibi android maduruyum ve geçenlerde merakımla aldığım İpod Touch 4th Gen. Dan sonra anladım ki apple boşuna değil, İOS bambaşka.... Kesinlikle bende 5S bekliyorum ve alıcam....

• Beğen
Tepkiler: Symbianize
Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
1)lansman 10 eylülde diye okumustum dogrumudur? Birde telefon tanıtıldıktan ne kadar süre sonra türkiye'ye gelir?
2)Galaxy s4 çıktığı günün ertesi gününde almıstım 2 bin liraydı(+garanti süresi ile 2.350) suan 1.600 civarı. iPhone da da böyle birşey söz kosunumu? Yani fiyatı düşermi s4 gibi?
3)iPhone5s türkiye'ye geldikten ne kadar süre sonra almamı önerirsiniz? Yani fiyatında düşme olurmu?( 1 ay fln düşme olmazsa hemen alayım diyorum ama 1 ay bklesm bi 50-100tl düşermi acaba?
4) ilk defa apple ürünü kullanıcam, android tam bir rezillik ( tabi bu benim görüşüm yargılamayın lütfen ) apple kullanıcıları yardımcı olabilirler mi? iphone hızlımı. Yani s4 gibi kaplumbaga gibi calısmıyodur umarım?
5)iphone 5s in iphone5 ten farkı nedir? parmak izi kesin olacakmı? ağırlık olarak iphone5 ten dahamı ağır daha mı hafif?
Simdiden tesekkürler!

1) kesinlikle 10 Eylül'de tanıtılmasını bekliyoruz ancak Türkiye'ye gelmesi 1 veya 2 ayı bulacaktır. ( muhtemelen Kasım sonu.)
2) iPhone modelinde kesinlikle böyle bir düşüş yaşanır, ancak süresi bilinmez.
3) 1 veya 2 ay beklememizi öneririm.
4) yeni işletim sistemi neler getirir bilinmez, ancak hız konusunda gerçekten iyi.
5 iPhone 5s özellik olarak daha iyi olacak teknik açıdan. Parmak izi beklenen yeniliklerden birisi olsa da, diğer modele saklanabilir.

t730sh

t730sh

Üye
    Konu Sahibi
Kasım sonu mu? o_O Yok ya bence okadar uzun sürmez :S

Üst Alt