Haber iPhone Türkiye fiyatlarına büyük zam

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone Türkiye fiyatlarına büyük zam
Apple, Türkiye'de iPhone fiyatlarına dolar kurunun yükselişine bağlı olarak yüksek oranda zam yaptı.

Türkiye'de bir süredir Türk Lirası'nın diğer ülkelerin, özellikle de Dolar ve Euro para birimleri karşısında değer kaybı sürüyor. Baktığımızda Ekim ayında 3TL civarında olan Dolar, şu anda 3.80TL seviyesinde işlem görüyor. Bu durum da yurt dışından gelen ithal ürünlerin fiyatlarının yükselmesi anlamına gelmekte.

Apple, akıllı telefon pazarının en önemli firmalarından birisi ve iPhone akıllı telefon modelleri başta olmak üzere firma, iPad, iPod, Macbook ve iMac modellerini dünya genelinde sunarken, ülkemizde de büyük ilgi görüyor.

Dolar'ın yükselişine bağlı olarak Apple'ın Türkiye fiyatlarında arttırım yapacağına dair bilgiler gelmişti ve bugün itibari ile Apple fiyatlarını önemli ölçüde arttırdı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus modelleri başta olmak üzere cihazlarının fiyatlarını arttıran firma, artık zamlı olarak cihazlarını sunuyor.

iPhone modellerinin fiyatlarına bakacak olursak eğer, daha önce 3.249TL olarak listelenen 32GB iPhone 7'nin yeni fiyatı 3.799TL ve iPhone 7 Plus'ın 32GB modeli daha önce 3.799TL iken, şu anda 4.449TL olarak satışta.

iPhone modellerinin yeni fiyatlarını verecek olursak eğer;

iPhone 7 32GB - 3.799TL

iPhone 7 128GB - 4.299TL

iPhone 7 256GB - 4.799TL

iPhone 7 Plus 32GB - 4.449TL

iPhone 7 Plus 128GB - 4.949TL

iPhone 7 Plus 256GB - 5.449TL
iPhone Türkiye fiyatlarına büyük zam

The Pancar

The Pancar

Üye
Almaktan vaz geçirten zamdır

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bizim Milletimize 10 Milyarda Yapsan Asgari Ücretle Çalışsa Bile Hava Atmak İçin Yine Alır.

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve bmw_m6
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
  • Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve bmw_m6
phasan

phasan

Üye
Ben asla tr den iphone 1500 tl den fazla para vermem

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can ve DarkredBlue61
bilisimler

bilisimler

Üye
Benim favorim iPhone 7 Plus 256GB - 5.449TL ekran en aşşağı 5 5 olucak:oke: ama çok pahalıo_O okadar para verilmezki yani:cnfsd:

Son düzenleme:
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Aynen arkadaslar bu fiyatlar çok uzak bize biraz daha beklemek lazım

vedat1966

vedat1966

Üye
10.000 olmalı alan almayan belli olsun.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
Valla millet 3 yil önce çıkan ip5i aliyorda biz beklemek zormu hem elimizdeki telefonun kıymetini bilmek lazım hemen gidip tel alacak degiliz tabi zamanla düser sıkıntı yok

snapdroid

snapdroid

Üye
Okullar açılmadan önce babamla bi dershaneye kamera sistemi kuruyorduk. Biz sistemi kurarken inşa ameleleri de bi yandan binayı tamamlıyordu. Bi amele panç dediğimiz - büyük yuvarlak ye uçları 3 cm dışa testere ucu şeklinde bakan- aletle alçı duvara büyük saat boyutunda delik açtı. Duvardan bi toz çıktı görmeniz lazım. Amelenin cebine kadar ve yüzü komple toz. Yanındaki 13 yaşındaki çocuğa surdan poşet ver dedi ve G3 ünü poşete koydu silip. Ordan da fan boy amele çıkdı ve dediki :
Ehehehe bak benim telefonum iphone şu ve tiz geçirmez. Sende alsana.

Lam benim babamın A5 i vardı ve bunların maaşını katlardı. Yani diyeceğim odurki böyle ameleler olduktan sonra Tofaş fiyatına iphone alam çok olur.
panç

hikmet366

hikmet366

Üye
Arkadaşlar Her Yıl Sizi Telefon Almaya Zorlayan Olay Nedir Bilmiyorum. Ama İPhone a Bu Kadar Verilmez Bunu Bilmiyorum

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
Enes

Enes

Üye
Okullar açılmadan önce babamla bi dershaneye kamera sistemi kuruyorduk. Biz sistemi kurarken inşa ameleleri de bi yandan binayı tamamlıyordu. Bi amele panç dediğimiz - büyük yuvarlak ye uçları 3 cm dışa testere ucu şeklinde bakan- aletle alçı duvara büyük saat boyutunda delik açtı. Duvardan bi toz çıktı görmeniz lazım. Amelenin cebine kadar ve yüzü komple toz. Yanındaki 13 yaşındaki çocuğa surdan poşet ver dedi ve G3 ünü poşete koydu silip. Ordan da fan boy amele çıkdı ve dediki :
Ehehehe bak benim telefonum iphone şu ve tiz geçirmez. Sende alsana.

Lam benim babamın A5 i vardı ve bunların maaşını katlardı. Yani diyeceğim odurki böyle ameleler olduktan sonra Tofaş fiyatına iphone alam çok olur.
panç
Bu aşağılayıcı tavrın 10 bin tl olsa da İPhone alacak olandan daha "amelece".

• Beğen
Tepkiler: bmw_m6
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
kurbana daha çok ama kurbanda iphone 7 plus 256 gb'a 6 ortakla giriyorum ortak aranan varsa hemen ulaşsınlar bana :ehe :kop2:

• Beğen
Tepkiler: snapdroid ve Aybin.Kilic
Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
  • Beğen
Tepkiler: snapdroid ve Murat Alper

Üst Alt