iPhone Artık Otomobil Kullanıyor

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Odysseus

Odysseus

Üye
    Konu Sahibi


Apple'ın çıkardığı ilk cep telefonu olan iPhone aplikasyon yüklenebilmesi nedeni ile kullanıcılara telefonlarını özgünleştirme fırsatı sunuyor. Bu aplikasyonlar arasında hava ve yol durumunundan gunluk falınıza kadar her şeyi öğrenebiliyorsunuz.

Berlin Freie Üniversitesi tarafından geliştirilen bir aplikasyonla ise otomobilinizi iPhone ile sürebiliyorsunuz. Henüz prototip aşamasında olan aplikasyonda bir dizi sensör ve drive-by-wire sistemi ile donatılan bir Chrysler Grand Voyager'a uygulanmış. Videoda da görebileceğiniz üzere otomobil başka bir yardımcı sistem olmadan sadece iPhone ile sürülebiliyor.

Kontrolü sürücüden almaya yönelik sistemler yavaş yavaş hayatımıza girmeye başlamışken bu aplikasyon ile sürücü otomobilden tamamen uzaklaştırılmış oluyor.

Video İçin :
 
jackalx_06

jackalx_06

Üye
güzel bir buluş.:oke: ama bizleri eline geçmesin.:ehepaylaşım için teşekkürler.
 
Esendağlı

Esendağlı

Üye
Teşekkürler,evet gerçekten güzel biriş başarmışlar
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt