Iphone arayuzu N 900 de kullanma

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kaan dean

kaan dean

Üye
    Konu Sahibi
Iphone arayuzu N 900 de kullanma
Herkeze hayirli ramazanlar. malum aksam iftarla sahur arasi uzun olunca internetten pek ayrilamiyoruz geceleri bende aksam dolasirken birsey buldum ve telefona yukledim. burda paylasmak istiyorum fakat herhangi bir olumsuz sonuctan sorumlu olmadigimi belirtmek isterim...

oncelikle burdaki linkten program indiriyorsunuz

sonra rar dosyasini masaustune cikarip icindeki 3 dosyayi Mydocs klasorune atiyoruz.

sonrasinda bu adresten QUEEN BECOON WIDGET i indirip uygulama yoneticinde kuruyoruz gelen guncellemsini kuruyoruz.
sonrasin xterm acip asagidaki kodlari giriyoruz

root
mv /home/user/MyDocs/iphone_images/* /home/user/.queen_beecon_dir/

xterm kapatip acalim

root
apt-get install wget

tum bu islemler bittikten sonra
resimdeki gibi arac ekle diyoruz ve Queen becoon widget i seciyoruz
bu sayfa acilmis olucak ekranda sonrasinda
bu resimdeki gibi goruntu gelicek sagda en alt kisimda "" Advanced "" yazisi var oraya isaretliyoruz ve EVET diyoruz sonrasinda bu ekran gelicek
Import File yazan yere tikladigimizda Mydocs e attigimiz dosyalardan "" Iphone_becoons " acilacak oradaki ilk ogeye basiyoruz sonrasinda bu gelen ekrandaki gibi "" Import Buffer "" yazan yere tikliyoruz sonrasinda bu ekran gelice kaydet diyoruz masa ustune ikonu eklemis bulunuyoruz son resimdeki font ve size ayarlarini dilediginiz gibi yapabilirsiniz. ekleme islemini tek tek boyle yapiyoruz ve buyurun benim ekranimda son halini gorebilirsiniz.
sag yandakiler maemonun kendi ikonlaridir

BEGENEN ARKADASLARIMI TESEKKURU VE BEGEN BUTONUNA DAVET EDIYORUM

• Beğen
Tepkiler: mmahfuz ve saruman_me

grimser

Üye
güzel olmuş hakkaten sağol arkadaşım

eğer şu kod olayını çözersem belki bigün bende yapabilirim :ehe

tutas_tee

tutas_tee

Üye
buldugun adresi bızede versen cok makbule gecer...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt