İPHONE+ANDROİD cydia dan yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE+ANDROİD cydia dan yükleme
iphone 2G: 3.1.2 ve 3.1.3

iphone 3G: 3.1.2---3.1.3---4.0---4.0.1---4.0.2---4.1 versiyonlarında çalışır..

1 ) repo.neonkoala.co.uk source adresini cydia ya kaydediyoruz

2 ) eklediğimiz source adresinden BOOTLACE 2.1 İ yüklüyoruz

3 ) şimdide OPENİBOOT proğramını yüklüyoruz

4 )ve İDROİD i yüklüyoruz

5 ) aşağıdaki resimde ğörüldüğü ğibi QUİCKBOOT a tıklayın

VE KARŞINIZDA ANDROİD

• Beğen
Tepkiler: Nadir

Onaryo

Onaryo

Üye
Anlatım için teşekkürler ama benim aklıma takılan bir nokta var. İki işletim sistemi birden kullanabilecekmiyim. Olursa nasıl olacak?

kumuks

Üye
verdiğin source yi ekledim ..sadece BOOTLACE var eklerde.başka yüklenecek birşey yok...

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
verdiğin source yi ekledim ..sadece BOOTLACE var eklerde.başka yüklenecek birşey yok...

tamam onun üzerinden devam edeceksin

--------------- Ekleme ---------------

Anlatım için teşekkürler ama benim aklıma takılan bir nokta var. İki işletim sistemi birden kullanabilecekmiyim. Olursa nasıl olacak?

evet ikisinide kullanabileceeksin pc de iki tane windowsun kurulu olduğunu düşün onun ğibi

mtunc52

mtunc52

Üye
Peki Android uygulamalar ve market kullanılıyor mu yani mesela aynen Galaxy s gibi oluyormu.

eyup007

eyup007

Üye
touch 2g için olurmu acaba ? denemekte fayda varmı:hmmm

kerata seni

kerata seni

Üye
iphone 4 için bir şansımı denedim fakat desteklemiyormuş:islik,neyse hayırlısı çıkar inşallah.

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
atakax

atakax

Üye
nasıl abi ya saygı duyuorum ben hala daha iphodroid r14 ün cıkmasını bekliyorum 1 kasımda çıkacaktı guya hala bekliyoruz r14 de flash ta markette varmıs ama bunu deniyorum hemen

touch 2g için olurmu acaba ? denemekte fayda varmı:hmmm

iphodroid desteklemiyor bunu bilmiyorum

malesef hata verdi idroid i indirirken bende kapattım tekrar açtım bakalım olacakmı

timurlek58

Üye
peki bunu yaparsak yine de unlock ku beklememiz mi lazim yani android üzeri baska karti kullana bilir miyiz?

atakax

atakax

Üye
işte oldu abi milyarlarca teşekkütler

mesaj gönderip arama yapamıyoruz malesef :(

carantinas

carantinas

Üye
güzel calısma lakin bootloader 'ı windows ta yapmak icin baya bi ugras istiyordu.. calısıyormu bilemem 3gs kullanıyorum yakında 3gs ' e de yapsalarda deneme imkanımız olsa.
aslında telefonun modelini 3g olarak gosterip yedirmek gibi bisey mumkun olsa 3gslere de yapılabilir firmware dosyasını baya bi kurcalamak lazım aslında =)

-ejder-

-ejder-

Üye
Ben eskisiyle uğrarışken telefonu bozdum 3g vardı allah belamı vermesin benmi gerçi iphonu durup dururken yakmaktan daha büyük bela olamaz!!!??? Şimdi iphone da yok elimde bide bu çıkmış ağlıyorum şu an kafamı duvardan duvara vuruyorum çok güzel bişiye benzio... Her zaman android hayranıyımdır intertte androidle yapılanları duydukça ps3 kırılması pcden kontrol ikinci ekran falan filan...

eyup007

eyup007

Üye
Ben eskisiyle uğrarışken telefonu bozdum 3g vardı allah belamı vermesin benmi gerçi iphonu durup dururken yakmaktan daha büyük bela olamaz!!!??? Şimdi iphone da yok elimde bide bu çıkmış ağlıyorum şu an kafamı duvardan duvara vuruyorum çok güzel bişiye benzio... Her zaman android hayranıyımdır intertte androidle yapılanları duydukça ps3 kırılması pcden kontrol ikinci ekran falan filan...

aman ha:ehe:ehe

-ejder-

-ejder-

Üye
aman derken?!

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi

enesx86

Üye
ben kurdum fakat gallery ye girdim tel dondu kaldı napcam bilmiyorum ölece bekliyor. napmam gerek yardım lazım

kendim çözdüm. telin içini açıp batarya bağlantısını söktüm :)

hakankurban

hakankurban

Üye
    Konu Sahibi
o kadara ğerek yoktu reboot yapabilirdin

Üst Alt