Telefon Tavsiyesi Iphone 7 Plus mı Galaxy S8 mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 7 Plus mı Galaxy S8 mi?
Arkadaşlar önümüzdeki cuma günü telefonumu değiştiriyorum vodafone bayisinden yeni telefon alıcam. Şu ana kadar LG G4 kullandım kamera ve performans konusunda çok iyiydi memnun kaldım. Ama 2 tane yeni cihaz var ve hangisini almalıyım karar veremiyorum. Çoğu kişiden aldığım yanıt şöyle ; abi iphone herzaman iyidir bukadar çok satılıyosa bunca insan aptal olamaz kalitesi herzaman konuşulur diyorlar. Ama diyer yandada performans canavarı galaxy s8 var daha yeni çıktı ve çok hoş duruyo. Benim bildiğim iphone4den beri apple telefonlarında ses ve şarj problemi var. Eskiden sadece iphone 4 kullandım şarjı yarım gün bile kurtarmıyodu. Sesi ise odada bile zor duyuluyodu bu sorunlar hala devam ediyo mu? Galaxy s8in hızlı sarj özelliği falanda var açıkçası biraz s8e yakın gibiyim. Siz olsanız hangisini tercih edersniz?

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Şuan telefon alacak olsam aypon harici kesinlikle o fiyatlara çıkmam. Muhtemel tercihlerim xperia xz, s7 edge, ht10 falan olurdu. Muhtemelen de sony alırdım. 2.500tl güzel fiyat

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
Şuan telefon alacak olsam aypon harici kesinlikle o fiyatlara çıkmam. Muhtemel tercihlerim xperia xz, s7 edge, ht10 falan olurdu. Muhtemelen de sony alırdım. 2.500tl güzel fiyat
Böyle bi imkanın olsa iphone mi tercih ederdin yani ve neden?

Emrevitus

Emrevitus

Üye
İPHONE 7 PLUS ım var ve çoook memnunum ama yanına s8 alacam 1 2 güne kadar :D

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Böyle bi imkanın olsa iphone mi tercih ederdin yani ve neden?
S8 sadece güzel bir tasarım sunuyor ama sağlamlık sunmayabilir. Hızlıca değer kaybeder muhtemelen. Kamerası s7'den biraz farklıdır genel anlamda aynı kamera kullanılmış. Parmak okuyucunun konumundan şikayetçi çoğu kişi bence de yanlış konumlandırılmış. S7 edge alıp gezmeye para harcarım sizin yerinizde olsam. Biraz serilik ve tasarımdan başka ekstra sunamaz ki s7 edge benim açımdan güzel telefon. Dersek ki daha yüksek fiyatlara çıktık ben müzik dinlemeyi severim ve samsunglar hoşuma gitmiyor bu konuda ayponu tercih ederim. Sevmediğim belli başlı yanları dışında sistemi çok güzel hazırlamışlar. Samsunga göre arka kamerası kötü kalır belki biraz da şarj ömrü. Sizin beklentileriniz nedir bilmem önerdiğim diğer telefonların üzerine s8 ve 7+ pek bi esktra sunamaz dediğim gibi.
Geçen sene 1670 tlye z5c aldım satmaya kıyamıyorum bi daha bu fiyata böyle telefon alamam diye. Fiyatları kesinlikle haketmiyorlar bu durumda en yenisi olsun en iyisi olsun demem bana ideali sunmalı artık bu konuda telefonumdan çok memnunum. İyi de bir kulaklık aldım müzik dinledikçe rahatlıyorum

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
İPHONE 7 PLUS ım var ve çoook memnunum ama yanına s8 alacam 1 2 güne kadar :D
Şarj durumu falan nasıl memnunmusun günlük kullanımda falan sıkıntı çıkarıyomu bilgi verir misin?
S8 sadece güzel bir tasarım sunuyor ama sağlamlık sunmayabilir. Hızlıca değer kaybeder muhtemelen. Kamerası s7'den biraz farklıdır genel anlamda aynı kamera kullanılmış. Parmak okuyucunun konumundan şikayetçi çoğu kişi bence de yanlış konumlandırılmış. S7 edge alıp gezmeye para harcarım sizin yerinizde olsam. Biraz serilik ve tasarımdan başka ekstra sunamaz ki s7 edge benim açımdan güzel telefon. Dersek ki daha yüksek fiyatlara çıktık ben müzik dinlemeyi severim ve samsunglar hoşuma gitmiyor bu konuda ayponu tercih ederim. Sevmediğim belli başlı yanları dışında sistemi çok güzel hazırlamışlar. Samsunga göre arka kamerası kötü kalır belki biraz da şarj ömrü. Sizin beklentileriniz nedir bilmem önerdiğim diğer telefonların üzerine s8 ve 7+ pek bi esktra sunamaz dediğim gibi.
Geçen sene 1670 tlye z5c aldım satmaya kıyamıyorum bi daha bu fiyata böyle telefon alamam diye. Fiyatları kesinlikle haketmiyorlar bu durumda en yenisi olsun en iyisi olsun demem bana ideali sunmalı artık bu konuda telefonumdan çok memnunum. İyi de bir kulaklık aldım müzik dinledikçe rahatlıyorum
Bende iphone tercih edicem sanırım

Emrevitus

Emrevitus

Üye
@berkmeric18 kardeşim kullanıma bağlı 3 gün ve 5 gün arası gidiyor :) memnunum

berkmeric18

Üye
    Konu Sahibi
@berkmeric18 kardeşim kullanıma bağlı 3 gün ve 5 gün arası gidiyor :) memnunum
Ses durumu nasıl peki sesi güzel veriyormu dışarıya, birde kulaklık olayı sarj kısmındaymış galiba :D sağol yorumun için

Murat Alper

Murat Alper

Moderator
@berkmeric18 huawei p110'a bakmanı incelemeni tavsiye ederim on numara cihaz bir bence :) şarj desen kendini ispatladı huawei mate 9'da 1 1.5 gün rahat şarjı gidiyordu kamerası desen kesinlikle on numara ve leica ile geliyor bir incele bence p10'u

kullanmadım ama konusunu dh'de takip ediyorum kronik sorunları az huawe'inin

Emrevitus

Emrevitus

Üye
Ses durumu nasıl peki sesi güzel veriyormu dışarıya, birde kulaklık olayı sarj kısmındaymış galiba :D sağol yorumun için
kardeşim s6 plus da kullanıyordum ona göre biraz daha iyi ama s8 efsane sesi varmış diyorlar lacağım deneyeceğim :) yalnız sana tavsiye 4000 tl lik bir telefona 2000 veya 1500 tl isterlerse arkana bile bakmadan kaç bylock sıkıntısı vardır

0MG90

0MG90

Üye
O seçenekten tabiki 7 Plus. O kadar para hayatta Android'e verilmez. Seneye S9 çıktığı an S8 unutulacak. Güncelleme geç gelecek. iPhone al kafan rahat olsun. Satarsan da zarar etmezsin.

• Beğen
Tepkiler: berkmeric18
Emrevitus

Emrevitus

Üye
Gözlükler rayban sag elde iphone 7 pls sol elde s8 iyiymiş
iphone la oyun oynaanmıyor samsungla muhteşem olacak :ehe
Gözlükler rayban sag elde iphone 7 pls sol elde s8 iyiymiş
iphone la oyun oynaanmıyor samsungla muhteşem olacak :ehe
O seçenekten tabiki 7 Plus. O kadar para hayatta Android'e verilmez. Seneye S9 çıktığı an S8 unutulacak. Güncelleme geç gelecek. iPhone al kafan rahat olsun. Satarsan da zarar etmezsin.
aynen bro ama s8 de oyun keyfi muhteşem olacak :)

MaxipmaN

Üye
kesinlikle ıphone 7
iki sene destek görecek ve gördüğü destek esnasında sarjı hızı falan bilerek azalacağından, 4000tl olduğundan ve git gide leş bir tasarıma dönen google play çekilecek dert değil.

Emrevitus

Emrevitus

Üye
kesinlikle ıphone 7
iki sene destek görecek ve gördüğü destek esnasında sarjı hızı falan bilerek azalacağından, 4000tl olduğundan ve git gide leş bir tasarıma dönen google play çekilecek dert değil.
aynen ya yaşasın İPHONE 7 PLUS :D
@berkmeric18 kardeşim buyur sen karar ver

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

The Pancar

The Pancar

Üye
Bu video hiç bir işe yaramaz
Samsung almak için nedenler; Özgür android keyfi, iddialı kamera, ekran kasa oranı (Tasarım) Micro SD desteği(Önemsiz gibi gözüksede olması bir avantaj)
İphone almak için nedenler; Stabilite diğer markalara göre daha uzun kullanım ömrü, stabil pil ömrü (Samsung s7 cihazımda bir 4 saat alıyorum bazen 5 bazen 3 enteresan) Garanti servisi

Not: Android stabil bir halde olsa bile google hizmetleri hala o konumda değil

SoulsEagle

SoulsEagle

Üye
dostum bu sorunun cevabını veren sen olmalısın
uygulama yüklerken telefona şarkı video filan atarken özgürlük mü istiyorsun o zaman s8 veya s8+
kaliteli sade fazla telefon kullanmayacam konusunda iphone 7 plus (iphone alıyosan düşük hafıza modellerini alma çok sıkıntı oluyor)
ses konusunu sormuşsun ses konusunda ikisi de iyi durumda ama s8 bir tık daha fazla ses veriyor (iphone 4 gibi ses verecek cihaz kalmadı artık)
batarya konusuna gelirsek birbirine yakın sonuçları var ama bataryada da iphone önde ama fazla değil arada oynayan 1 saat filan olur maximum

bu arada ben alsam s8 alırdım tasarımındaki o hoş görüntü ve çerçevesi bile almak için yeterli bir sebep

hasan3472ty

hasan3472ty

Üye
S8 şu an dünyada eşi benzeri olmayan tek cihaz. Kalitesini drop testi ve kullanıcı testlerine bak. Özgürlük seven bir insan s8 varken Iphone ye bulaşmaz. Gel gör ki samsung işçilik sürekli kötü ama bütün modeller kötü diye birşey yok. Bana göre Iphone de git gide kalite düşüyor. Kıt kafa az da olsa azaldı gibi. Hiç olmazsa yalancı Microsoft gibi değil aplle. Ama hiç bir zaman Android kadar özgür olamadı. Android suçu yok firmalar tuhaf cihaz çıkarıp sistemi optimize edemezse google suçu yok. Aplle uluslararası 1 yıllık garantiyi de kaldırması aleyhine işledi.
İphone %50 Arge ve reklam parası. Ama samsung da iyice uçtu sanki fiyat yükselirse değer yükselir gibi mantık oluştu. Birde tr damga vergileri ekleniyor.
Ben şunu diyorum eğer uzun süreli cihaz kullanacaksan en iyisi al ki ikide bir orta segmente paran yanmasın.

NX531J cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Söz Konusu Telefon olunca tartışmaya gerek yok ''İphone 7 Plus'' alın Pişman olmazsınız Zarar'da etmessiniz :oke:

The Pancar

The Pancar

Üye
7 Plus ın galaxy s8 in yanında 3310 gibi durduğu da bir gerçek

• Beğen
Tepkiler: hasan3472ty
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt