Iphone 7 Kullanıcıları Kızgın

Sponsorlu Bağlantılar

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 7 Kullanıcıları Kızgın
Piyasaya çıkalı sayılı zaman olmasına rağmen özellikle siyah apple 7 lerde kasadaki boyanın atmasından şikayetçi olan bir hayli kullanıcı var.koruyucu ile kullanmalarına rağmen renk atması gerçekleşiyor.

gokhann08

Üye
Resim falan yokmu hocam bakaydık nasıl bişey..

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61

gokhann08

Üye
Bu telefon senin mi ?

gokhann08

Üye
Teşekkür ederim ama benim pek inanasım gelmedi. Varmı forumda başına gelen bi arkadaş bende mat siyah kullanıyorum ama pek atıcak gibi durmuyor..

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Teşekkür ederim ama benim pek inanasım gelmedi. Varmı forumda başına gelen bi arkadaş bende mat siyah kullanıyorum ama pek atıcak gibi durmuyor..
sdn den attım yorum yazanların çoğunda olmuş sendede olabilir olmadan git göster bence

gokhann08

Üye
Hocam boya atarsa yollarız garantiye boyarlar geri gönderirler napalım:ehe

Bysnbad

Bysnbad

Kapalı Hesap
kullancı hatası olabilir pek inanasım gelmedi

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: gokhann08
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Mobilim atamadım kusura bakmayın

sLeepLe

sLeepLe

Üye
Bende de mat siyah var boya atması yaşamadım. İlk aldığımda iPhone 5 geldi oda simsiyahtı ve sonradan renk atmıştı ama o hataya yine düşeceklerini düşünmemiştim. Bence kullanıcı hatası eğer gerçekse tabi çünkü kılıfla kullanırken nasıl renk atsın :hmmm

• Beğen
Tepkiler: gokhann08 ve Bysnbad
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Bende de mat siyah var boya atması yaşamadım. İlk aldığımda iPhone 5 geldi oda simsiyahtı ve sonradan renk atmıştı ama o hataya yine düşeceklerini düşünmemiştim. Bence kullanıcı hatası eğer gerçekse tabi çünkü kılıfla kullanırken nasıl renk atsın :hmmm
s ve note serilerindede çercevelerde renk atmaları oluyodu normal bişey

• Beğen
sLeepLe

sLeepLe

Üye
ben hala kılıfla kullanıldığında böyle bir şey olacağını düşünmüyorum ayrıca kullanıcı hatası olmadığı taktirde değiştirilmeside lazım apple da kullanıcıyı böyle bir şeyde mağdur etmez itibarını düşürmemek için

trafikci258

trafikci258

Üye
bende 7 black var bende zannetmiyorum böyle birşeyin olacağını olsada apple değiştirir zaten

• Beğen
seco_can_can

seco_can_can

Üye
hocam bende yaklaşık 20 gündür kullanıyorum mat siyah yere de düşürdüm ama boya atması yok sadece ekranda jelatin var kılıfsız bi iki çizik oldu düşürmeden okadar bende pek inanamadım açıkcası

• Beğen
Tepkiler: trafikci258
trafikci258

trafikci258

Üye
hocam bende yaklaşık 20 gündür kullanıyorum mat siyah yere de düşürdüm ama boya atması yok sadece ekranda jelatin var kılıfsız bi iki çizik oldu düşürmeden okadar bende pek inanamadım açıkcası

Aynen kardeşim[emoji106]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can

gokhann08

Üye
Arkadaşlar wrapsol var öneririm çok iyi bişey telefonun her tarafını kaplıyor..

FK5896

FK5896

Üye
daha çok bilerek çizilmiş gibi duruyor

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
    Konu Sahibi
Zamanla Olur Arkadaşlar MErak Etmeyin :D Yada İlk Partide Sorun Olabilir