Yardım İphone 7 aldım Bir sorunum var lütfen yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

gokhann08

Üye
    Konu Sahibi
İphone 7 aldım Bir sorunum var lütfen yardım edin.
Merhaba arkadaşlar 1 hafta oldu olmadı Türkcell mağazasından bi iPhone 7 aldım mat siyah 32 gb cihaza hayranım ama şöyle bir sorunum var. Aldığımda iosun hangi sürümü kuruluydu bilmiyorum fakat hücresel ağ ayarlarında 2g 3G Lte diye seçenekler vardı ve çekim gücü daha yüksekti. Şimdi cihaz 10.2.1 geçen gün güncelledim hem o seçenek kayboldu otomatik geçiyor hemde ilk aldığımda telefonla video seyredebildiğim yerde şimdi 3G bile çekmiyor.

Çok acil yardımlarınızı bekliyorum gerekirse 10.2 ye geri dönerim çaresiz bi durumdayım yardım bekliyorum.

-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
4.5 G nin gelmesi ile Türkcell birçok yerdeki baz istasyonlarını yenilemeye başladı 2 ay önce de bizim buradakileri yenilediler. 1 Gün boyunca Vodafone ve avea karması bişey oldu kalite olarak ama sonra baya düzeldi. Müşteri hizmetlerini ara ,adresini isteyecekelr bi sinyal kaybı varsa söylerler eğer görünmüyorsa daha önce eve gelip sinyal kontrol ü yaptıklarını duymuştum izin veriyorsanız eğer

gokhann08

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar müşteri hizmetleri ile görüştüm. 2g 3G 4g arasında ki geçişi Türkcell Hesabım dan yapabiliyoruz telefonum içindeki ayarlar kısmından kaldırılmış bunuda Türkcell yapmış .

Şebeke zayıflığı nın bununla bir ilgisi olmadığını söylediler inceleme için talebimi aldılar..

Herkese iyi akşamlar .

seco_can_can

seco_can_can

Üye
ben de çözüm olarak 10.3 beta 1 i kurdum ayarlardaki menü geri geldi

sLeepLe

sLeepLe

Üye
10.3 beta 1 yükleyin çok iyi sürüm olmuş. 7 plus var bende 10.2.1 e göre çok hızlı

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
yanlış hatırlamıyorsam Beta sürümleri sadece Developer lisansı olanlara sunuluyordu öyle değil mi ?

• Beğen
Tepkiler: gokhann08

gokhann08

Üye
    Konu Sahibi
Evet yükledim sorunum düZeldi fakat çekim gücü aynı sanırım buda kar yağışından kaynaklandı ilerleyen süreçte görücez. Şuanda seçenekler kısmı eski haline geldi ..

seco_can_can

seco_can_can

Üye
gerçekten 2 gündür kullanıyorum betaya göre gayet iyi 10.2.1 den kesinlikle iyi

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe ve gokhann08
sLeepLe

sLeepLe

Üye
yanlış hatırlamıyorsam Beta sürümleri sadece Developer lisansı olanlara sunuluyordu öyle değil mi ?
Public beta sürümü var artık kayıt olup profili yüklüyosun güncelleme düşüyor telefona :)

• Beğen
Tepkiler: seco_can_can
-Andromeda-

-Andromeda-

Üye
Public beta sürümü var artık kayıt olup profili yüklüyosun güncelleme düşüyor telefona :)
Öğrendiğim iyi oldu , İOS u bırakıp gideli değişen tek şey sürüm numaraları olmamış :)

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe

Üst Alt