iPhone 6s’te suya dayanıklılık sağlayan lastik conta kullanılmış

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone 6s’te suya dayanıklılık sağlayan lastik conta kullanılmış
videoya linkten ulaşabilirsiniz :

http://www.maxicep.com/cep-telefonl...aglayan-lastik-conta-kullanilmis-h207492.html

iFİxit’in videosuna göre Apple’ın yeni telefonları suya dayanıklı yapı ile sunulmuş.

Apple’ın yeni akıllıları iPhone 6S ve iPhone 6S Plus modelleri için çıkışından itibaren bazı dayanıklılık testleri uygulandı. Bunlardan biride suya dayanıklılık testi oldu.

9 Eylül tarihinde gerçekleştirilen etkinlikte Apple firması yeni akıllı telefon modelleri olan iPhone 6S ve iPhone 6S Plus’ı resmi olarak duyurmuştu. Önceki modellere göre tasarım açısından pek fazla farklılıklar bulunmayan yeni iPhone modelleri donanım açısından yeniliklere sahip olduğu görüldü. Ülkemizde de 16 Ekim’de satışa sunulacak olan yeni iPhone modellerinin fiyatlarının da bir hayli yüksek olduğunu belirtelim. Apple’ın yeni akıllı telefon modelleri satışa sunulmasının ardından her yeni modelde olduğu gibi bazı dayanıklılık testlerine girdi. Apple tarafından suya karşı dayanıklıdır ibaresi kullanılmamasına karşın yeni iPhone modelleri iPhone 6S ve iPhone 6S Plus girdiği suya dayanıklılık testinden başarı ile çıktı.

Yapılan dayanıklılık testlerinin ardından iFixit ekibi yeni iPhone modelinin içini açıp inceledi ve bunu her zamanki gibi bir video ile kullanıcılarla paylaştı. Ekip içini açıp incelediği iPhone 6S’te suya dayanıklılığı sağlayan lastik contaların kullanıldığını gözler önüne seriyor. Tabi bu tür bir malzemenin kullanılmasına rağmen Apple cephesinden suya dayanıklılık konusunda bir garanti verilmiş değil.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka ve Esendağlı

Rygebin

Rygebin

Üye
Kendiliğinden olmuyormuş yanı olması için kullanılmış ve açıklama yapılmamış garip :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Buğra ve Murdoc Massaka
man20

man20

Üye
IP 32/34 sertifikalı filandır. Bu şekilde belirtseler marka için kötü bi imaj olacağını düşündükleri için bu değerleri vermediklerini düşünüyorum.

MaxipmaN

Üye
sony gibi su reklamı yapıp da, sonradan geri vitese takıp başının ağrımasını istememiştir.

• Beğen
Tepkiler: Murdoc Massaka
0MG90

0MG90

Üye
sony gibi su reklamı yapıp da, sonradan geri vitese takıp başının ağrımasını istememiştir.
iPhone 7S, 8'de onlarda öyle tanıtım yapar merak etme. Hatta ilk onlar yapmış gibi tanıtım yaparlar.

fkaya559758

Üye
Apple'ın telefonları suya girince kolay kolay su almıyor zaten. Ben 5S'i suya düşürmüştüm bir şey olmadı 5-6 aydır kullanıyorum.

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
  • Beğen
Tepkiler: kaankulahli
0MG90

0MG90

Üye
iPhone resmi olarak suya dayanıklı değil arkadaşlar. Eğer sertifikası olsaydı bunu açıklamak zorunda kalırlardı, öyle bir şey olamaz.

Rygebin

Rygebin

Üye
iPhone resmi olarak suya dayanıklı değil arkadaşlar. Eğer sertifikası olsaydı bunu açıklamak zorunda kalırlardı, öyle bir şey olamaz.
Sonuç olarak suyu geçirmiyor ama o zaman geçirirdi. Bu bir rastlantı da olamaz

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
ha biraz dayanıklı olsun diye ufak bir şey yapmışlardır olamaz mı :hmmm hemen değer değmez su geçirmesin diye

Üst Alt