Öneri İphone 6 almayı düşünüyorum

Sponsorlu Bağlantılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
İphone 6 almayı düşünüyorum
En uygun iphone 6 nerden alabilirim? Google den inceledim. En uygun Turkcell ve hepsiburada.com da buldum ama fiyat yine pahalı.

Turkcell: 2.229 TL
HepsiBurada: 2.149 TL

Arkadaşlar elinizde iphone 6 varsa garantisi olan swap ürün (degisim ürünü) olmayan en fazla 6 ay kullanılmış bir telefon arıyorum. Bütçem 1700 TL. Ne yapmalıyım? İkinci el mi sıfır mı?

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Bence Tümüyle Gereksiz Bir Cİhaz Özellikle Fİyati İle O Fiyata S6 S7 Filan Ne Bileyim

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Androidden çok sıkıldm bu yüzden ios a gecmeyi dusunuyorum
Applenin ürünleri gereğinden çok fazla pahalı,eğer denemediysen ve de androidden sıkıldıysan sana lumia denemeni tavsiye ederim hem ucuz hem stabil.bu arada model olarak da 640xl olabilir.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi

• Beğen
Tepkiler: furyzer0

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Applenin ürünleri gereğinden çok fazla pahalı,eğer denemediysen ve de androidden sıkıldıysan sana lumia denemeni tavsiye ederim hem ucuz hem stabil.bu arada model olarak da 640xl olabilir.

Lumia 1520 ile mTalk'tan gönderildi
Lumia dusunmuyorum iphone iyidir ya :) pahali ama stabil

The Pancar

The Pancar

Üye
O fiyata o özellikte bir cihaz...

32 GB mi ?

Esendağlı

Esendağlı

Üye
The Pancar

The Pancar

Üye
16 GB ise alma diyecektim
İphone 7 çıktıktan sonra indirime girebilir

askımm

Üye
İphone6, kamera berbat alirsan s6, vea s7, al ama s7 alirsan kamera sarj vs on numara vlla :)

The Pancar

The Pancar

Üye
5 SE senin ihtiyaçlarını karşılar

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
5 SE senin ihtiyaçlarını karşılar
Kardesm iphone dahil hangi marka hangi model iyi kamera bakimindan , ram bakimindan, cekirdek sayisi bakimindan. Isinmayan bakimindan. Bu ozellikler olsun istiyorum da en iyi en son olarak?

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Kendi düşüncelerim:
1. Kesinlikle 16GB alma derim, depolama alanı muhtemelen yetmeyecek.
2. Almışken 6s olmalı derim, 6 ile 6s arasında performans olarak uçurum var.
3. Çok oyun oynuyorsanız telefonda, iOS güzel bir değişiklik olabilir. Ancak stabilite vs olayları artık Android cephesindeki üst seviye cihazlarda da aynı.
4. 1700 civarında bulmanız imkansız gibime geliyor.

aevrenm

Üye
    Konu Sahibi
Kendi düşüncelerim:
1. Kesinlikle 16GB alma derim, depolama alanı muhtemelen yetmeyecek.
2. Almışken 6s olmalı derim, 6 ile 6s arasında performans olarak uçurum var.
3. Çok oyun oynuyorsanız telefonda, iOS güzel bir değişiklik olabilir. Ancak stabilite vs olayları artık Android cephesindeki üst seviye cihazlarda da aynı.
4. 1700 civarında bulmanız imkansız gibime geliyor.
Iphone 6s 16gb alsam yetmezmi? 1Gb lik oyun yuklesem bi whatsaapp bi de instagram. Bu kadar. Yetmez mi bana?

PalmerTech

PalmerTech

Üye
Iphone 6s 16gb alsam yetmezmi? 1Gb lik oyun yuklesem bi whatsaapp bi de instagram. Bu kadar. Yetmez mi bana?
Oyun yüklemeye başladığınız anda yetmez maalesef. 32GB iPad kullandığım dönemde bile zar zor yetiyordu.

askımm

Üye
16 gb alcagina pisman olursun bn s7 iphone6 ile tkas eddim geri aldim telefonu ...

TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
Sıfır S7 aldım 1 hafta önce 2500 e teknosadan 4 gb ram 32 gb hafıza kamera ses donım mükkemmll iyikide iphone almamışım androiddeki özgürlk iphonede yok bi ekranı kırılsa 600-700 istiyolar bütün malzemesi pahalı