iPhone 5S NFC ve parmak izi teknolojisi ile gelebilir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
    Konu Sahibi
Son dönemde en ilgi çekici segment, hiç şüphesiz akıllı telefon segmenti. Akıllı telefon pazarında bir çok firma faaliyet gösterirken, özellikle Samsung ve arkasından Apple tarafından sunulan akıllı telefonlar büyük ilgi görmekte. Şu an tüm dikkatler, Samsung‘un bir kaç gün sonra tanıtacağı yeni amiral gemisi Galaxy S IV‘e yönelmiş durumda. Diğer taraftan en son amiral gemisi akıllı telefonu iPhone 5′i geçtiğimiz sene Eylül ayında tanıtarak satışa sunan Apple, yeni nesil akıllı telefonu üzerinde çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Apple‘ın yeni akıllısının iPhone 5S olarak adlandırılması bekleniyor. Ancak Apple sürpriz yaparak başka bir isim de kullanabilir. Apple iPhone 5S‘in özellikleri hakkında iddialar gelmeye devam ediyor. Hatırlanacağı üzere son dönemde ilgi gören NFC teknolojisine Apple iPhone 5′de yer vermemişti. Gelen bilgilere göre Apple, yeni nesil akıllısı iPhone 5S‘de bu özelliği kullanacak. Ayrıca diğer bir bilgi de Apple‘ın parmak izi teknolojisine yer vereceği şeklinde. Bu şekilde daha yüksek güvenlik sunmayı amaçlıyor olabilir.

Kaynak

fk555897

fk555897

Üye
Ben parmak izini bekliyordum ama telefonu alalı 1 ay anca oldu. 1.5 sene kullanmadan değiştirmem. Hem iPhone Math'i bekliyorum.

pirenuri

pirenuri

Üye
Hiç birine inanmıyorum artık. İphone a o kadar özellik getiriyorlardı ki sürüyle ama şimdi baksak hiç biri yok. Konuyu açan arkadaş yanlış anlamadın seninle alakası yok ama insanlar böyle şeyleri uydurmayı çok seviyor. Ha ben isterim böyle şeylerin olmasını ama çok büyütüyorlar bazı şeyleri

mcnpl4

mcnpl4

Üye
Parmak izi onlar için zor olmasa gerek. Yapsalar güzel olurdu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt