Yardım İphone 5s imi htc m8 ile takas etmeyi düşünüyorum fikirlerinizi almak istedim

Sponsorlu Bağlantılar

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5s imi htc m8 ile takas etmeyi düşünüyorum fikirlerinizi almak istedim
Öncelikle selamun aleyküm. Arkadaşlar telefonumu değiştirmek istiyorum aklımda m8 var diğer android cihazlara göre daha akıcı daha stabil ve beni en çok etkileyen hoperlör kalitesi. Sizlerin fikirlerine ihtiyacım var. Samimi bir düşünce ile yardımcı olursanız sevinirim. Herkese hayrlı günler :)

sLeepLe

sLeepLe

Üye
bence değiştirme derim 5s daha stabil servisi daha iyi illa da değiştirceksen androidde sony ve htcden biriyle değiştir tabiki

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
Konuyu açtım bile kardeş :) sabredemedim m8 iyidir.

0MG90

0MG90

Üye
Bence takas yap M8'le
Pişman olmazsın

• Beğen
Tepkiler: key43 ve rodinatr
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Bilmiyorum ama ben bu saatten sonra iOS harici telefon kullanamam diye düşünüyorum. iOS'tan sonra Android ; Kullanım olarak çok basit gelebilir. Hele de bana kalırsa HTC...

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
Değişiklik olsun istiyorum artık tamam herşeyi güzel eksik yanı yok değişiklik şart :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Öyle ama bence pişman olursun gibi kardeş. Hayırlısı diyelim :)

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
Hakkımızda herşeyin hayırlısı olsun Allah gönlümüze göre versin bizimle yaşlanacak değil ya usta onunda vakti gelir :thumbup:

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Haklısın kardeş :) dene o zaman kardeş. HTC arayüz olarak hoş gelmiyor bana ama performans olarak iyi diye biliyorum

rodinatr

rodinatr

Üye
    Konu Sahibi
Birçok video izledim gerçekten güzel performans sergiliyor.

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Sen bayağı bir kafaya takmışsın bunu. Bence takasa gir kardeş. Hiç olmazsa merakını gidermiş olursun ;)

El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Takas edecek bir M8 var mı teklif sunan? Pek kolay bulacagını sanmıyorum bulabilirsen harika bir takas yapmıs olursun.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben 5s'te kalmayı tercih ederdim. :) iPhone hoparlörü zaten çok kaliteli.

0MG90

0MG90

Üye
Hiçbiri BoomSound değil

• Beğen
Tepkiler: rodinatr
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
İphone da gerçekten çok kaliteli hoparlör var. Özellikle bas çok iyi

Luck Star

Luck Star

Üye
İphone hoparlörü iyi ama sadece yüksek ses veriyor. G3 te öyle çok ses veriyor kaliteli de ama stereo çok iyiymiş ben de yeni farkettim.

Luck Star

Luck Star

Üye
M8 ile takas eden varsa çok iyi. Iphonelarda 4'' artık kullanışsız. 4.7'' ile kendine geldi.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Ben boomsound ile eş değer demedim zaten. Kaliteli dedim.

Luck Star

Luck Star

Üye
Htc arayüzü iphone gibi stabil hep böyle duydum ancak m8 veya m9 bir güncellemeden sonra sorunlar başlamış bir ufak araştır.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
İphone hoparlörü iyi ama sadece yüksek ses veriyor. G3 te öyle çok ses veriyor kaliteli de ama stereo çok iyiymiş ben de yeni farkettim.
G3'ü bilmem ama 6 Plustaki hoparlör bassları baya belirgin 5stede durum aynı mıdır bilmiyorum.