Iphone 5′inizi Altın Renkli “gold Iphone 5s”e Dönüştürmek Ister Misiniz?

 • 27 Eylül 2013
 • 793 Okunma
 • 6 Cevap

 1. Apple‘ın yeni akıllı telefonu iPhone 5S, Cuma günü satışa sunuldu. Bu yeni akıllı telefon iPhone 5 ile benzer tasarım ile gelirken, içerdiği Touch IDparmak izi tarayıcı ile yeni 64-bit Apple A7 işlemcisi dışında iPhone 5 ile benzer donanıma sahip.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Apple, iPhone 5‘i siyah ve beyaz olmak üzere iki farklı renkte satışa sunmuştu. iPhone 5S‘de ise Apple siyah, gri ve gold olmak üzere üç farklı renge yer vermiş. Bu renkler arasında özellikle altın rengi “Gold”versiyonuna inanılmaz bir ilgi karşımıza çıkmakta. Firma şu anda stok yetiştirememekte ki çoktan dağıtım tarihi Ekim ayına ulaşmış durumda.

  Apple iPhone 5 sahipleri ne yapmalı, tasarım olarak aynı olsa da Gold iPhone 5S modeli çekiciliğini korurken, hiç bir değişiklik yapmadan iPhone 5 sahipleri akıllı telefonlarını altın renkli iPhone 5S‘e dönüştürebilirler. Bunun için gerekli tek şey ise İngiltere‘den Mobile Phone tarafından sunulan yeni iPhone 5 vinyl kit.

  Bu yeni ürün il gelen çıkartmaları kolaylıkla uygulayarak, iPhone 5 akıllı telefonunuzu iPhone 5S’e hem de altın renkli versiyonuna dönüştürebilirsiniz. Bu yeni kitin fiyatının ise 14.99£ olduğunu belirtelim. Daha fazla bilgiye BURADAN ulaşabilirsiniz.  iPhone 5′inizi Altın renkli “Gold iPhone 5S”e dönüştürmek ister misiniz?
   


  Yazan: ANIL
 2. vayy güzel oldu telefon ip5 olanlara tavsiye edilir :D
   
 3. Ben böyle bir telefonunuzaktan görsem bile iPhone 5 olduğunu anlarım.
   
 4. iphone'a bence sadece siyah veya beyaz renk yakışıyor altın rengi veya başka bir renk hiç iyi durmuyor...
   
 5. Ben de, G2 kampanyası gibi kampanya var sanmıştım :D
   
 6. c601 getirene de ip4 verseler :D
   
 7. Uzay grisi cok canli duruyo altin sarisini sevmedim ben Turkiyede altin rengi alsak sokakta keserler bizi :D
   

Hızlı Cevapla

Taslak kaydedildi Taslak silindi
Yüklüyor...
19/02/2019 - 14:13