Püf Noktası İphone 5 Siyahlarda meydana gelen çiziklere çözüm

Sponsorlu Bağlantılar

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
İphone 5 Siyahlarda meydana gelen çiziklere çözüm
Merhaba arkadaşlar, İphone 5 hastası olduğumdan dolayı herşeyini incelemeyi araştırmayı seviyorum ezberledimde neyse uzatmadan konuya gelicem.

Şimdi iphone 5 siyah olan modelinde kenarlarında aşınma oluyor boyası kalkıyor bunu herkes'den duyuyorum görüyorum, arkadaşımın telefonunun kenarları soyulmuştu, bizde bugün gittik araç plaka boyama kalemlerinden bir adet aldık birde her ihtimale karşı oto çizik giderici kalem aldık, ve başladık uygulamaya çiziklerin üzerinden önce çizik giderici kalemle geçtik, gayet güzel kapattı ama az birşey belli oluyordu, üzerine birde plaka boyama kalemi ile geçtik çizikler tamamen kayboldu, telefonu yarım saat beklettik kuruması ve iyice tutması için, yarım saat sonra telefonun üstünden ıslak mendille geçtik bir çıkma olmadı ve çizikler kapandı. İsterseniz sizde deneye bilirsiniz. NOT: telefonunuza uyguluycağınız yanlış bir işlemden forum ve ben sorumlu değilim.

foreverthe

foreverthe

Üye
Bu işlem S3 içinde işe yarayabilir mi ? Yararsa bence bu işin patentini alın çünkü milyonlarca insan bu durumdan şikayetçi. Grimsi renkte boya oluyor yani S3 çerçeve tonunda ? :D

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Bu işlem S3 içinde işe yarayabilir mi ? Yararsa bence bu işin patentini alın çünkü milyonlarca insan bu durumdan şikayetçi. Grimsi renkte boya oluyor yani S3 çerçeve tonunda ? :D
S3'de gri araç çizik giderici kalemi denemek lazım :D

Artles

Artles

Üye
Nerden temin ettiniz ve 5sdeki o üstteki ön kameranın olduğu gri kısımda etkili olur mu acaba ama benimki yere düşmüştü ve çok azcık aşınma var

b.k

b.k

Üye
    Konu Sahibi
Nerden temin ettiniz ve 5sdeki o üstteki ön kameranın olduğu gri kısımda etkili olur mu acaba ama benimki yere düşmüştü ve çok azcık aşınma var

Plaka boyama kalemi :

oto çizik giderci kalem : bu kalemi bi deneyin derim fazla derin değilse telefonun çiziği gidere bilir, denemekten zarar gelmez fazla pahalı birşey değil