Öneri Iphone 5 batarya onerisi

Sponsorlu Bağlantılar

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 5 batarya onerisi
herkese merhaba
Iphone 5 bataryası arıyorum ancak 30 - 40 tlye orjinal adı altında satılan bataryalar sanki orjinal değil de dış görünüşü bire bir benzeyen çakma batarya gibi geldi. Şuan ki bataryam şişmiş sanırım ve ekranı dışa doğru itiyor aynı tuş gibi basabiliyorum ekranın üst koşesine ve Zaman Zaman ekranda beyaz bölgeler sararıyor. Bana onerebileceginiz a kalite bi batarya önerisi rica edecektim.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Orjinalı Servis Harici Çok Zor

lazutlar34

Üye
Her Türlü İphone Sorunlarınız ve bilgi ihtiyaçlarınız için

PixelWolf

Üye
Apple değişim programı var, gördün mü? Iphone 5 pil değiştirme programına Apple sitesinden bak istersen. Koşulları sağlıyorsa değiştirebilirsin. Ben değiştiremiyorum, sağlamıyor koşulları. Alım tarihi dolayısıyla. Hızlı tükenmesi dışında şişme gibi sorunum olmadı çok şükür. : ?
(Uzun süreden sonraki ilk yanıtım çok heyecanlıyım.)

Nirvana92

Nirvana92

Üye
    Konu Sahibi
bnm cihaz 3 yıllık degişim olmaz muhtemelen lakin fiyatı uygunsa nakitten yana sıkıntı yok

bLnmz

bLnmz

Üye
Maltepe Küçükyalı' ya yakınsan dükkana beklerim. Yardımcı olmaktan memnuniyet duyarım.
Alacağın bütün bataryalar muadil olacaktır. Ancak ben A kalite pil getirtiyorum.

İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Cihaz şarjda iken kullanımı sakıncalı, telefonun bataryasını öldürüyor zamanla .:blink:

Üst Alt