iPHONE 3GS Jailbreak li 4.2.1 iOS Yükseltmek

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
selinaykrts

selinaykrts

Üye
    Konu Sahibi
iPHONE 3GS Jailbreak li 4.2.1 iOS Yükseltmek
3gs yurtiçinden alınmış Jb li 4.2.1 iPhone um var.Fakat yeni versiyonlara yükseltmek istiyorum.4.3.3 mü 4.3.5 mi ya da başka bi versiyon mu önerirsiniz?Hangisi daha sağlıklı olur? App lerimin silinmemesini istiyorum çünkü ardından jb yapmak istiyorum her ikisinin de anlatırsanız teşekkür ederim.

minutari

minutari

Üye
4.3.3 tavsiye ederim.
Untethered jailbreak yapabilirsin. 4.3.5 de halihazırda Tethered ( yani telefon kapandığında bilgisayardan yeniden kurum gerektirir). Heniz Untethered çıkmadı.
Ayrıca yüklediğin programları kaybetmemek istiyorsan telefonu pc ye bağlayıp Itunes i açtıktan sonra sol tarafta mevcut telefonun ismine tıklayıp Back Up yaptığında herşeyi yedeklersin.

BarcinSurmeli

BarcinSurmeli

Üye
Ayrıca yüklediğin programları kaybetmemek istiyorsan telefonu pc ye bağlayıp Itunes i açtıktan sonra sol tarafta mevcut telefonun ismine tıklayıp Back Up yaptığında herşeyi yedeklersin.
demişsin ya dostum bende bir şey merak ediyorum jailbreak yapıp uygulamaları yükleyip yedeklesek ve daha sonra jailbreaki kaldırsak uygulamalarımız kalır mı ?

minutari

minutari

Üye
Ne yazık ki yükleyemezsin.
Jailbreaklı cihazdaki uygulamaları pc ye yedeklediğinde, sadece cihaz jailbreakli iken tekrar yükleyebilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt