İphone 3G veya 3GS ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM AMA BİR YARDIM EDERMİSİNİZ ?

• 25 Mart 2013
  • 363 Okunma
  • 2 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. Arkadaşlar ben iphone 3 veya 3s almayı düşünüyorum ancak forumda iphone ile ilgisi sim kilit bilmem bişeyler, jailbreak mı öyle bişey hata veriyo kapanıyo falan diye konular var bende bunlardan pek anlamıyorum o yüzden sizlerden yardım istiyorum alsam kullanabilirmiyim ? Yani ne olduğunu biliyorum ama daha önce hiç o işlemleri telefon üzerinde uygulamadım. İphone kullanmayıda istiyorum heves yaptım bi kere işte. Alsam büyük sorunlarla karşılaşırmıyım ve alırken neye dikkat etmem lazım kapanma olayları falan olsun istemiyorum.

Teşekkür Ederim.

Yazan: PaTRoN23
  2. 4 den aşağısını almazsan mutlu olursun kardeş :) 3gs le anca hevesini atarsın :)

3. 3g alma. JB'li telefonda itunesle irtibatını keseceksin sim kilitli ise sim kilide düşebilir güncelleme atarsan. İtools ile işlerini görürsün. Bunun yanında jb kullanmasını bilene veli nimet ücretli program gibi bir sorun yok öneririm.
    3gs gayet yeterli mücahit heves atacak bir durum yok. Kaldırmadığı oyun yok. Ufak kasmalar bazı oyunlarda mutlaka olacak ama. Şahsen üst modellere o kadar fiyat farkını vermeye değecek bariz bir fark yok. Özellikle şu sıralar bence en mantıklı cihaz 3gs piyasa çok hızlı degişiyor...

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/09/2018 - 18:30