Iphone 3G-S Version 3.1 Jailbreak - Yardım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
kngbld

kngbld

Üye
    Konu Sahibi
Iphone 3G-S Version 3.1 Jailbreak - Yardım
Arkadaslar Amerika'dan Iphone 3G-S getirdim. 3.0 Downpgrade yaparken internet gitti ve 3.1 version yuklemek zorunda kaldım. Dün Turkcell'e gittim ve telefonumu pasaportuma kayit ettirdim. Turk hatlarla kullanmam için Jailbreak yapmam gerekiyor. Ama Iphone 3G-S 3.1 version Vista için Jailbreak hala cıkmadı sanırım.
Ne yapmam gerekiyor ? Ne yapmalıyım ?
:agla
Yardımlarınızı Bekliyorum..:bilmem:

alikestioglu

Üye
slm arkadaşlar ıphone 3gs kullanıcısıyım cihaz ingiltere çıkışlı ıtunestan yanlışlıkla restore yaptım geri döndüremiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim

kngbld

kngbld

Üye
    Konu Sahibi
Arkadasım konuda sorulan soru da aynı zaten. Ben de benim sorularıma cevap arıyorum.

ceylanbey

Üye
selam kardesim benimde iphone 3g var 3.1 versiyonuna yukseltim suan icin jailbreak cikmadi vista icin fatak custom firmware cikmistir fakat baya sorunlarla. yani kisacasi ya dowgrade yapcksin yada devteamin yeni jailbreak versiyonunu bekleycksiniz

sadikov

Üye
jailbreak ve unlock mevcut ama sadece mac kullanicilari icin,yani maci olan birini bulacaksin yada sor ewger istanbulda oturuyorsan yapan yerler var muhakkak

ıtıri

Üye
Arkadaslar merhaba.Ben ırakta calısıyorum.Buradan İPHONE 3GS almak istiyorum.
1-Turkiyeye gelirken pasaporta işletecegim.Aldıgım telefon turkiyedeki operatörlerle calısırmı ?
2-Alırken nelere bakmam lazım? hani orjinal sıfır mal da versiyon ne olacak,neler yazması lazım kasasında,yani kısaca nelere dikkat etmem lazım?
3-İphone yi hayatımda ilk defa kullanacagım,Okudugum kadarıyla degişik versiyonlar,cilberk milberk gibi bilmediğim terimler var.bunların hangisi olması lazım?
Lütfen cevap yazın.Sizlerin yorumuna göre bu İPHONE DÜNYASI na adım atacagım.
Teşekkürler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt