iPhone 3G[S] Sensör Açma Kapama Nasıl Yapılır ?

Sponsorlu Bağlantılar

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
iPhone 3G[S] Sensör Açma Kapama Nasıl Yapılır ?
Merhaba arkadaşlar

İkinci el iPhone 3G s telefonu edindim. İçerisinde 4.0.1 iOS kurulu Sanırım Jailbreak de yapılmış Cydia uygulaması mevcut.

Sorunum ise ne mesajlarda nede Safari tarayıcıda hiç bir yerde ekranı yan döndürdüğümde ekran dönmüyor. Bunu açma kapama yerimi vardır. Okadar aradım ayarlarda fakat bulamadım. Sensör bozuk desem oyunlarda gayet başarılı şekilde çalışıyor.

ve telefon adı w olarak ayarlı ben bunu değiştirme yeri bulamadım bir türlü

Bu sorun için ne yapmalıyım şimdiden Teşekkürler

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Home tusuna cift tikla cikan ekranin en basina git orda Bir kilt resmi var dusey yon kilidi onu ac

--------------- Ekleme ---------------

Home tusu ekranin onunde gordugun tek Kare seklindeki dugme bu arada

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
Öncelikle teşekkürler fakat çift tıkladığımda alttaki menüler haricindekiler pasifleşiyor ve en alttaki simgelerde son açılan uygulamalar listeleniyor. Yana çektikce sıralıyor. Dediğin gibi o işlemi yaptığımda köşede birşey çıkmıyor. Fakat normal durumda pilin yanında kilit simgesi etrafında yuvarlak dönen ok ibaresi mevcut.

Başka türlü nasıl açımalıyım?

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Dogru yapiyosun sen cek o acik uygulamalari sol basa gel play tusuu ileri Geri tuslarini goreceksin ordayken Geri tusunun yaninda Bir tus daha olacak onu ac bu kadar

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
Çok teşekkür ederim yardımların için şuan bi sorun gözükmüyor.

Şu aygıt adını nasıl değiştirebilirim peki bilgin varmı ?

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Onu pc ye bagliyorsun ya iTunes programi var ordan yapiyorsun

--------------- Ekleme ---------------

Onu pc ye bagliyorsun ya iTunes programi var ordan yapiyorsun bu Arada kilit acildimii

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
    Konu Sahibi
Açıldı açıldı çok sağol.

iTunes ile birazdan deneyeceğim saol

cmlkrc

cmlkrc

Üye
Rica ederimmm

Üst Alt