iphone 3g ios5 yüklemek istiyorum yardım edermisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

kader_eralp

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g ios5 yüklemek istiyorum yardım edermisiniz ?
iphone 3g aldım 3.1.3 sürüm var üstünde ben jb ve ios 5 yüklemek istiyorum ve cihaz hakında nasıl neler yapacagımı bilmiyorum yardımcı olurmusunuz arkadaşlar.

MücahitTokgöz

Iphone 3g ye en fazla 4.2.1 yükleyebilrsn. Sonrası için destek kesildi dostum. Ama sana tavsiyem whited0or 6 ya bakman.

yusufucan

yusufucan

Üye
Arkadaşımızın dediği doğru benim arkadaşımda var WhiteD00r ile 3.1.3 yükledik 4.2.1' den sonra kabul etmiyor. ya öyle kullanabilirsin. yada S ekleterek 3GS alabilirsin...:)

pasamo2362

Üye
whited00r 5.2 yi yükleyebilirsin sürümün ios3 olacak ama uygulamaların ios 3 e göre düzenlenmiş halini kullanacaksın

kader_eralp

Üye
    Konu Sahibi
tamam ben şuanda 3.1.3 ios var i5 custom yüklemek istiyorum yardım edermisniz

kader_eralp

Üye
    Konu Sahibi
yardımm whited00r 5.2

kader_eralp

Üye
    Konu Sahibi
bana yardım edin lütfenn

kader_eralp

Üye
    Konu Sahibi
yardım edermisiniz ben 4.2.1 ios yükledim jb yada 5.2.1 ios costum yüklemek istiyorum

pasamo2362

Üye
googlede whited00r 5.2.1 diye yaz whited00r nin ana sayfasından gir indir eğer telefonun sim kilitli ise simkilitli olanı eğer simkilitsiz ise yanında normal olanı indir.indirdikten sonra itunese gir shift+restore ile yükle :oke:

- - - Eklendi - - -

googlede whited00r 5.2.1 diye yaz whited00r nin ana sayfasından gir indir eğer telefonun sim kilitli ise simkilitli olanı eğer simkilitsiz ise yanında normal olanı indir.indirdikten sonra itunese gir shift+restore ile yükle :oke:

burakicyar

Üye
Buyur kardeşim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt