iphone 3g 4.1 jb yükledim çok yavaş

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lostdes

Üye
    Konu Sahibi
iphone 3g 4.1 jb yükledim çok yavaş
jb yoktu telefonda, az önce 4.1 jb yükledim. bi yerde bunun orijinal olmadığı, daha çıkmadığı yazıyodu. onu bekleyin diyodu. bunda kasılmalar oluyo, donarak takılarak açılıyor uygulamalar falan. dediği şey doğru mu? orijinal değil mi bu? değilse ne zaman çıkacak?

bu arada yüklediğim buydu:

hakankurban

hakankurban

Üye
doğru uyğulamayla yapmışsın orjinalide yan sanayiside bu kardeş..3ğ ios 4lerde yavaş çalışıyor kasyor elefonu

atakax

atakax

Üye
---

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
evet oyuzden r14 ü bekleyin yeni yapacak olan arkadaslar r14te kasma sorunu çözülüyor dendiine göre ancak 4.1 i destekleyip desteklemeyeceğini sergio mcfly (iphodroid ekibinin basında) hala cevap vermedi yarın gun içinde çıkması bekleniyor göreceiz
sen baya kendini geliştirmişsin Atakan..:ehe

atakax

atakax

Üye

bak buna çok gülerim işte..:kop::kop:

gül abi :D

hangi sitede okuduysanız kasılmalar olduğunu tamamiyle yanlıs bende 4.1 3g kullanıyorum hatta multitasking home screen walpaper ı falan bile etkinleştirdim hala kasmıyor ios4x serisine göre kat kat daha hızlıdır

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
hepsi psikolojik..

lostdes

Üye
    Konu Sahibi
gül abi :D

hangi sitede okuduysanız kasılmalar olduğunu tamamiyle yanlıs bende 4.1 3g kullanıyorum hatta multitasking home screen walpaper ı falan bile etkinleştirdim hala kasmıyor ios4x serisine göre kat kat daha hızlıdır

ben kendim kullanıyorum ama. yani gerçekten de yavaş. çok kasıyor. sizde böyle değil demek, bu farklılığın nedeni ne olabilir ki acaba :) bi şey yapabilir miyim yani bunun için?

hakankurban

hakankurban

Üye
kim ne derse desin kasıyor 3g lerde ios 4 lerin tüm sürümü kasıyor sadece 4.1 değil 3glerin en ğüzel çalıştığı versiyon 3.1.3 bende 3gs de kullanıyorum vwalpaperi 3ğs yi bile kasıyor bu iş için bi siteden okumak ğerekmiyor yaşayan çokk

atakax

atakax

Üye
kim ne derse desin kasıyor 3g lerde ios 4 lerin tüm sürümü kasıyor sadece 4.1 değil 3glerin en ğüzel çalıştığı versiyon 3.1.3 bende 3gs de kullanıyorum vwalpaperi 3ğs yi bile kasıyor bu iş için bi siteden okumak ğerekmiyor yaşayan çokk

benimki kutsal suyla yıkanmıs ozaman ne diyelim :D

lost_des

lost_des

Üye
jb olmadan 4.1 çok iyiydi, ne takılma oluyodu ne başka bi şey. ama 4.1 jb'den sonra sürekli kitleniyor, dokunmatiği yanıt vermiyor, uygulamalar takılarak açılıyor, çok çok kötü oldu. öte yandan multitasking özelliği de çok iyi. kararsız kaldım. napsam ki?

hakankurban

hakankurban

Üye
tekrar restore et temiz bir restore dosyası ile sonra jb yap çokta yavaş olması normal değşl tabi

--------------- Ekleme ---------------

iPhone 3G için 3.1.3 ile 4.0 karşılaştırması
iOS4 güncellemesini yapan kullanıcılardan 3GS sahibi olanların genel memnuniyetine karşılık iPhone 3G kullanıcılarının yapılan güncelleme ile telefonun daha da yavaşladığı [...]
Share
iOS4 güncellemesini yapan kullanıcılardan 3GS sahibi olanların genel memnuniyetine karşılık iPhone 3G kullanıcılarının yapılan güncelleme ile telefonun daha da yavaşladığı yönünde yoğun şikayetleri geliyor.
Aşağıda ki videoda Gizmodo sitesinin yapmış olduğu iPhone 3G versiyon 3.1.3 ile 4.0 güncellemesinin bir karşılaştırması yapılmış. Hız farkına kendiniz karar verin.

maktama

maktama

Üye
tekrar restore et temiz bir restore dosyası ile sonra jb yap çokta yavaş olması normal değşl tabi

--------------- Ekleme ---------------

iPhone 3G için 3.1.3 ile 4.0 karşılaştırması
iOS4 güncellemesini yapan kullanıcılardan 3GS sahibi olanların genel memnuniyetine karşılık iPhone 3G kullanıcılarının yapılan güncelleme ile telefonun daha da yavaşladığı [...]
Share
iOS4 güncellemesini yapan kullanıcılardan 3GS sahibi olanların genel memnuniyetine karşılık iPhone 3G kullanıcılarının yapılan güncelleme ile telefonun daha da yavaşladığı yönünde yoğun şikayetleri geliyor.
Aşağıda ki videoda Gizmodo sitesinin yapmış olduğu iPhone 3G versiyon 3.1.3 ile 4.0 güncellemesinin bir karşılaştırması yapılmış. Hız farkına kendiniz karar verin.

ios 4 ile 4.1 arasında fark var olkuduğum kadarıyla iPhone3G hızı bakımından. Ben 3.1.2 den direkt 4.1'e geçtim ve hız olarak çok az bir fark var. Telefonun yurtiçi, jailbreakli, sb settings, infiniboard, navigasyonlar, birsürü program kurulu. ve iki firmware de hemen hemen aynı hızda. Sadece cydia'ya 4.1 de çok yavaş. 4.0 da 3Glerin süründüğü söyleniyordu...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt