iPhone, 1 milyarı gördü

Sponsorlu Bağlantılar

Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
iPhone, 1 milyarı gördü
Adamlar o kadar pahalı fiyata rağmen peynir ekmek gibi satıyorlar :ehe

Akıllı telefon pazarında ayrı bir yere sahip olan Apple, kapalı bir ekosistem üzerinden sunduğu akıllı telefon modelleri ile her sene yüksek satış rakamlarına ulaşmasını biliyor. Firma ilk olarak 2007 senesinde, efsanevi CEO Steve Jobs'un elinde tuttuğu iPhone ile karşımıza gelirken, daha sonra her sene sunulan yeni iPhone modelleri ile yükselişini sürdürdü.

Apple'ın yükselişi aslında bu sene ilk yarıya kadar devam etti. Firma geçtiğimiz sene Eylül ayında son olarak iPhone 6S ve iPhone 6S Plus adındaki akıllı telefon modellerini sunarken, tarihinde ilk kez firma 2016 ilk çeyrekte satış rakamlarında gerileme yaşadı. Gerilme 2016 ikinci çeyrekte de devam ederken, Eylül ayında yeni sunacağı iPhone 7 ve iPhone 7 Plus / Pro modelleri ile tekrar yükselişe geçmeyi hedefliyor.

Apple'dan oldukça önemli bir duyuru geldi. iPhone akıllı telefon modelleri için yapılan bu duyuruya göre 2007 senesinden bu zamana, yani 10 seneden daha az bir sürede Apple, 1 milyar iPhone akıllı telefon satış rakamına ulaşmış durumda.

Apple'ın bu heyecan verici duyurusu ise Tim Cook'dan geldi. Steve Jobs'un ardından Apple'da CEO koltuğuna oturan Cook, Cupertino'da bir çalışan toplantısında bu önemli duyuruyu gerçekleştirdi.

Tim Cook:

"iPhone has become one of the most important, world-changing and successful products in history,"

iPhone, 1 milyarı gördü

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
Pahalı olmasına rağmen, bizde ekmek alır gibi iPhone değiştiriyoruz.

• Beğen
Tepkiler: Buğra
PalmerTech

PalmerTech

Üye
Bir ben oyunu peynir ekmek gibi dağıtamadım elalem 3000 liraya peynir sattı :ehe gerçi bir çok ülkede çok pahalı bir cihaz değil bize kıyasla. daha alınabilir seviyede. android cihazlara kıyasla bizdeki gibi fiyatlarda uçurum olmuyor sanırım.

furyzer0

furyzer0

Üye
Bir ben oyunu peynir ekmek gibi dağıtamadım elalem 3000 liraya peynir sattı :ehe gerçi bir çok ülkede çok pahalı bir cihaz değil bize kıyasla. daha alınabilir seviyede. android cihazlara kıyasla bizdeki gibi fiyatlarda uçurum olmuyor sanırım.
Tamam da her ülkede yine en pahalası iphone düz fiyatta ancak oralarda 1$ ek ücrete iphone verilen anlaşmalar ondan dolayı çok satılıyor düz fiyat olsa sadece bu kadar satamazdı

Sent from mTalk using lumia950

• Beğen
Tepkiler: PalmerTech
0MG90

0MG90

Üye
Burada pahalı diye her yer pahalı değil
Amerika'da Android amirallerden ucuz

furyzer0

furyzer0

Üye
Burada pahalı diye her yer pahalı değil
Amerika'da Android amirallerden ucuz
Nasıl ucuz 700$ değil mi s7 de 700$ ama iphone 6s geçen senenin cihazı s6 ile karşılaştırılmalı

• Beğen
Tepkiler: Buğra
Buğra

Buğra

Admin
    Konu Sahibi
Nasıl ucuz 700$ değil mi s7 de 700$ ama iphone 6s geçen senenin cihazı s6 ile karşılaştırılmalı

abd de operatörler üzerinden kontrat ile çok ucuza telefonlar alınabiliyor her telefon için durum aynı

Üst Alt