iPad kullananlar bakabilir mi?

Sponsorlu Bağlantılar

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
iPad kullananlar bakabilir mi?
Merhabalar, iki gündür iPadleri inceliyorum, çok hoş bir cihaza benziyor. önerir misiniz? Şunu da söyleyeyim; bunu tablet olduğu için değil iOS bir tablet olduğu için soruyorum. Çünkü iOS çok akıcı ve tasarımı güzel, düşünceleriniz nedir?

Son düzenleme:

enterneoll

enterneoll

Üye
tabi ki önerilir en az ipad air modelini alın alıcaksanız ve mümkünse yine 32gb en az alın. sorunsuz kullanırsınız

theeternal

theeternal

Üye
evet öneririm

0MG90

0MG90

Üye
iPad alacaksan en son modeli alacaksın. Bende iPad 2 var 9.2 yüklü öküz gibi kasıyor, uygulamalar kapanıyor, internette bile zor geziyorum. Jaikbreak çıkmasını bekliyorum 6.1.3'e dönmek için.

Dediğim gibi en son modeli al şu an Air 2 almanı öneririm. En az 3 yıl sorunsuz kullanırsın sanırım.

romedon

romedon

Üye
tablette android telefonda ios kanımca.Çünkü tablet daha bilgisayar kullanımı için tasarlanmış.Androidd bayağ özgür bu konuda. Telefon için ios düşün derim.Bende tablet nexus 10 telefonda da iphone 6s kullanıyorum.

• Beğen
Tepkiler: IchigoKurosaki
BRKTNL

BRKTNL

Üye
iPad Air modellerini tercih edebilirsin

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Bilgisayarın yoksa iPad alma. Eğer alırsan da güncelleme.

enaa_881

enaa_881

Üye
en az 32 gb air modelini alırsan iyi olur ama alabiliyorsan en son air modelini al 3-4 sene rahat kullanırsın

atakanokur

atakanokur

Üye
    Konu Sahibi
İpad air pahaliymis ya ipad mini dusunuyodum hem ucuz hem kompakt o kadar fazla para verecegimi sanmiyorum

0MG90

0MG90

Üye
iPad Mini 3 veya 4 al o zaman düşük model alırsan boşuna alırsın

IchigoKurosaki

IchigoKurosaki

Üye
Air 2 ve Pro var 1er adet satabilirim ilgileniyorsan. Cellular çalışmıyor pasaport kaydı yapmadım.