1. Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Ipad 5 Ve Ipad Mini 2′nin Resmi Olmayan Basın Görselleri Ortaya Çıktı

Sponsorlu Bağlantılar

 • 29 Eylül 2013
 • 390 Okunma
 • 3 Cevap

 1. 29 Eylül 2013 #1
  Sponsorlu Bağlantılar

  Teknoloji devi Apple’ın sunduğu tüm ürünler, dünya genelinde büyük ilgi görmekte. Geçtiğimiz günlerde iPhone 5S ve iPhone 5C modellerini sunan firmanın şimdi de yeni tablet modellerine gözler çevrilmiş durumda. Tablet pazarını ilk iPad modeli ile başlatan Apple‘ın yini cihazları iPad 5 ve iPad Mini 2 olarak adlandırılacak.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  Son günlerde hem iPad 5 hem de iPad Mini 2‘ye ait olduğu iddia edilen bir çok görsel ortaya çıktı. Geçtiğimiz günlerde de iPad Mini 2‘nin görseli görünmüş ve görsel üzerinden de iPad Mini 2‘nin parmak izi tarayıcısı içerdiği yönünde tahminler gelmişti.

  Şimdi de Apple‘ın yeni iPad 5 ve iPad Mini 2 tablet modellerinin resmi olmayan basın render görselleri ortaya çıktı. Bu yeni render görsellerMartin Hajek tarafından oluşturulmuş. Martin Hajek bu resmi olmayan basın render görselleri, son bir kaç günde ortaya çıkan görsellerden ortaya çıkarmış.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  İddialara göre yeni iPad modelleri, firmanın iPhone 5S akıllı telefonunda olduğu gibi siyah, gri ve gold olmak üzere 3 farklı renkte sunulacak. Tabletler, çok küçük değişikliklerle gelecek.

  Söylentiler Apple’ın yeni iPad tablet modellerini 15 Ekim tarihinde gün yüzüne çıkartacağına işaret ediyor. Ancak henüz bu tarih Apple tarafından doğrulanmadı.

  < Resmi açmak için tıklayın >


  iPad 5 ve iPad Mini 2′nin resmi olmayan basın görselleri ortaya çıktı
   


  Yazan: ANIL

  Sponsorlu Bağlantılar
 2. 29 Eylül 2013 #2

  fk555897

  fk555897

  Tasarım böyle olursa çok güzel olur.
   
 3. 29 Eylül 2013 #3

  netzach

  netzach
  Ekim'de çıkmaz bence, Aralık-Ocak'a kadar yolu var.
   
 4. 30 Eylül 2013 #4

  skylinegti

  skylinegti
  android kullanıcısı olsamda tablet konusunda kalite ve stabilite bakımından hiçbir marka apple'a yaklaşamıyor bile...
   
Yüklüyor...
16/07/2019 - 05:10