Ipad 2 Ios 7 Fotoğrafları

• 19 Eylül 2013
  • 800 Okunma
  • 13 Cevap

1. hocam fotoğraflar sitede var zaten kullanım hakkında bilgi verseydin ipad kullanan arkadaşlar için iyi olurdu.

2. iPad 2 de nasıl göründüğünü göstermek için paylaştım ama görmemiştim paylaşıldığını iOs 7 fotoğraflarının

3. iPad 2'de kasmıyor mu iOS7?

4. sen yanlış anladın ben paylaşmadım ama sitede var. demek istiyorum ki ios7 yi kurdun ipad 2 ye kullanımı hakkında bilgi ver. kasıyormu, stabil çalışıyor mu, menü geçileri, efektleri, bilgilendir.

5. Ben siz paylaştınız demedim zaten paylaşıldığını dedim. iOS 6 da nasıl hızlı,stabil,kasmadan çalışıyorsa iOS 7de de öyle çalışıyor. Sadece tema ve efekt değişik.
    ---
    Hayır çok hızlı çalışıyor. 6da ki gibi hızlı,stabil.

6. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler :)

7. ipad de whatsapp kullanabiliyormusunuz ?

8. Baktım cıkmıyor. Instagram da cıkmıyordu itunes ile bilgisayardan indir dedim sonra iPad den girdim appstore a oradan indirdim ama ekrana cok büyük geldi sadece iphone destekledigi için. O yöntemle yüklenir ama ekrana yazılar görüntüler kalitesiz büyük gelir

9. Instagram zoom'lu olarak kullanılabiliyor iPad'de rahatlıkla, uygulamanın kendi içinde bu özelliği mevcut.

10. bende onu anlatmaya çalıştım :D

11. whatsapp kullanabilmek için bir mobil numaradan onaylanması gerek engel olabilir bu durum

12. bi yükleyeyim iPad e bakalım ne olacak

edit: itunes ile yükledim bilgisayardan ama ipad de gözükmüyor sanırım sim kartsız olmaz.

Son düzenleme: 29 Ekim 2013
  13. Güzelmiş :)

Yüklüyor...
20/11/2018 - 16:18