İp Adresinden İsim Soyisim Sorgulama

Sponsorlu Bağlantılar

HarunUysal1998

Üye
    Konu Sahibi
İp Adresinden İsim Soyisim Sorgulama
Merhaba arkadaşlar ip adresini bildiğimiz birisinin isim ve soyisimini nasıl öğrenebiliriz? Durum vahim yardım ederseniz sevinirim... Teşekkürler şimdiden

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Maalesef ki ogrenemezsin. Sadece nerede oturdugunu ogrenebilirsin, yinede bu sonuclar yasadigi ulke ve sehir seklinde yuzeysel sonuclar olacaktir. (polis yardimi almazsan)

HarunUysal1998

Üye
    Konu Sahibi
ripe.net
buradan sorgulanıyormus isim soyisim hem ıngilizceden anlamıyorum hemde teldeyim tel açmıyor o siteyi

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Oyle bir sey olamaz cunku ip surekli degisir ve bir kisiye ait degildir. (statik ip kullanmiyorsa)

HarunUysal1998

Üye
    Konu Sahibi
O zaman ben dinamik ip kullanırsam bir suç işlesem beni bulamazlarmi ? Veyada proxy kullansam ?

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Tabiki bulabilirler, bizim evde kullandigimiz basit tekniklerle polislerinkini kiyaslamamak gerekir.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
Ayrica mac adresi denen bir sey var, bu cok onemli bir faktor.

• Beğen
Tepkiler: .caner.
GreaTH

GreaTH

Üye
Polıslerınkıyle, Baska programı Bırmı Tutuyonuz ?

tapatalk

tapatalk

Üye
ask.fm , connected gibi sitelerse bulamazsın. kayıt olurken o şartları kabul ettin.

pinokyotr

pinokyotr

Üye
Deneyelim

Symbianize

Symbianize

Üye
İsim sorgulayamazsın dinamik ip kullanırsan yine yakalanırsın proxy kullanırsanda şöyle sen proxye bağlanınca bilgiler makineye kaydolur sadece işi zorlaştırmış olursun ama gizli ve cache tutmayan proxyler hariç onlarda yakalanamazsın

- - - Eklendi - - -

İsim sorgulayamazsın dinamik ip kullanırsan yine yakalanırsın proxy kullanırsanda şöyle sen proxye bağlanınca bilgiler makineye kaydolur sadece işi zorlaştırmış olursun ama gizli ve cache tutmayan proxyler hariç onlarda yakalanamazsın

bluviaggiatore

bluviaggiatore

Üye
anlık olarak o ip nin nerede olduğunu yaklaşık olarak bulabilir ve google maps üzerinde bakabilirsin

söz konusu IP yi aşağıdaki adreste arat

sana IP ye ait lokasyonu verecek ancak unutmamak gerekir ki bu değerler yaklaşık olduğundan sapmalara sahip .

Misafir - 440750

Troijan gibi uygulamalar ile öğrenebilirsin

Üst Alt