ip adresi nasıl gizlenir?

Sponsorlu Bağlantılar

gümüş_süvari

gümüş_süvari

Üye
    Konu Sahibi
ip adresi nasıl gizlenir?
bugün yabancı bir sitede hız testi yaparken haritada hangi ülkede,hangi şehirde olduğumu ve ip numaramı hemen gösterdi.bende bu durumdan kıllandım.isteyen herkesin ip adresime ulaşmasını istemiyorum.ip gizlemenin veya yanıltmanın bir yolu var mı?:allalla:

rapman

rapman

Üye
ip değiştirmenin yolu var da gizleme var mıdır bilmiyorum.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
IP numaranızı gizleyemezsiniz...

gümüş_süvari

gümüş_süvari

Üye
    Konu Sahibi
peki bağlantı yerimi başka bir yerde gösteremez miyim? yanıltma yöntemi gibi.

Nedved

Nedved

Emekli Yönetici
Bu mümkün ancak çok hızlı bir proxy yoluyla...Aksi halde bağlantı da aşırı derecede takılmalar yaşarsınız...Zaten çok yavaş oluyor ve proxyler çabuk ölüyor...En iyisi bu şekilde devam etmeniz...

salih1906baba

salih1906baba

Üye
ultra sörf işe yaramaz mı ???

Mr.Crunch

Mr.Crunch

Üye
IP adresinizin başkaları tarafından bilinmesinin hiç bir sakıncası yoktur.
Hiç kimse sadece IP adresini bilerek size fiziksel veya yazılımsal bir zarar veremez.
Endişelenmeye gerek yok.
Proxy veya benzeri gizleme yöntemleri IP'yi gizlerken aynı zamanda veri güvenliğinizi çok ciddi şekilde tehlikeye atıp, bağlantıyı yavaşlatmaktan başka bir işe yaramaz.

ayvazveask

Üye
burdan gizleye bilirsiniz ;)

Lord_oF_Dark

Lord_oF_Dark

Üye
Ip gizlemek çok zor

06Nurettin

Üye
evet gerçek ip adresi gizlenemiyor biz aslında gizlediğimizi sanıyoruz ama iş öyle değil...sadece webde gezinmek amaçlı olabiliyor sadece..zira bazı videochat,oyun siteleri değiştirilen ip adresini görüp banı basıyorlar buda gösteriyorki değiştirdiğimizi sandığımız gerçek ipimizi onlar görüyorlar..

Üst Alt