iOS ve Android için Twitter güncellendi

 • 8 Mart 2013
 • 617 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. Kullanıcılarına 140 karakterlik metin yazma imkanı veren sosyal ağ ve mikroblog sitesi Twitter, iOS ve Android kullanıcıları için güncellendi. Sosyal medyanın en popüler araçlarından biri olarak gösterilen Twitter’ın yeni güncellemesinin getirilerine şöyle bir göz atalım.


  Yeni gelen güncelleme ile birlikte Arama fonksiyonunda iyileştirmeler görülmekte. Aramalarda daha çok konu ve kullanıcı sunan Twitter, geçmişteki popüler tweetler’i de arama sonuçlarına ekliyor. Böylelikle daha geniş bir zaman dilimine tekamül eden bir arama gerçekleştirebiliyoruz. Bir tweete verilmiş tüm yanıtları gösterme, engellenen kullanıcıyı Bağlan sekmesinden kaldırma ve Çince dil destek seçenekleri ile gelen güncellemede, Mobypicture, Posterous ve Vodpod video servislerine verilen destekte kaldırılmış. Yeni güncelleme ile birlikte iOS kullanıcıları uygulama içinden oturumu kapatabilme imkanına sahip olabilecekler.

  Twitter ile ilgili güncellemenin iOS sürümüne buradan, Android sürümüne ise buradan ulaşabilirsiniz.

   


  Yazan: ANIL
 2. İyi olmuş
   
 3. Güncelleme falan değilde.Twitter'dan tek istediğim 140 karakter limitinin en az 200'e çıkartılması.Nedir bu işkence ya sanki sms atıyoruz uzun tweetleri parçalı parçalı atıyorum :zzz:
   
 4. 200 olmaz bence face gıbı sınırsız olmalı
   
 5. Site yazar gibi başa www sona. Com yazınca yazılıyor galiba ama denemedim site uzun olsada 13 karakter gibi bişey harcıyor
   
 6. 140 karakteri aşmak demek aşk sözlerinin tavan yapması demek bence gereksiz
   
 7. Denemek lazım.İlginç.
   
 8. bizde tweetian uygulamasıyla 140 karakter sınırı aşılabiliyor. belki android için de böyle bir uygulama vardır.
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
19/01/2019 - 01:28