İOS Shazam Uygulaması


ouzizz

ouzizz

Üye
    Konu Sahibi

Müzik severler için mükemmel bir uygulama Shazam.
Bir yerde ilk defa bir şarkı duydunuz ama ne olduğunu bilmiyorsunuz. O halde hemen İOSShazam uygulamasını açıyorsunuz ve saniyeler içerisinde şarkının kime ve adı hakkında YouTube bilgilerini veriyor.
Uygulama sürekli geliştiriliyor ve ses filtreleri sayesinde dışarıdaki başka seslerin karışmasını önlüyor ve size net bir sonuç veriyor.
Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz:
 
Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: Ozan
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Başlığına iOS hariç uygulama ismi ve sürüm bilgisi ekleyin ayrıca görselde eklemelesin.
 

erkndndr25

Üye
Teşekkür ederim
 
İhtiyar.

İhtiyar.

Üye
Teşekkür ederim


#
 


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt