Ios&android? Bakarmisiniz

• 25 Eylül 2013
  • 365 Okunma
  • 6 Cevap

1. arkadaşlar .android i şu sebepten dolayı şu an için biraktim ,uygulamalara guncelleme geldikce telefon o çok ozellikli uygulamanin altinda kaliyor dolayısıyla donmalar kasmalar beni biktirdi. ram i daha fazla cihaz alırsam zamanla aynı sorunu göreceğim den korktuğum için tekrar android e dönmek yerine daha hızlı gördüğüm iphoneye gecme dusuncesindeyim.acaba iostada guncellemeler sebebiyle donma sorunları yaşarmym?

Yazan: ciwano0114
  2. Yeni nesil iPhone'lar daha verimli olacaktır. Ama eski nesillerde iOS7 ile birlikte biraz performans kaybı var. Eğer imkanınız varsa ip5 serisi alabilirsiniz. Yoksa da iOS7 ye geçmemiş ip4 veya ip4s alabilirsiniz diye düşünüyorum.

3. İos geçenlerde açıklama yaptı telefon bir uygulamanın son sürümünü desteklemiyorsa eğer destekleyen sürümünü indrilisin i diye soruyor appstore öyle indiriyorsunuz

4. İos 7 yükledim ip5 e , kasma oluyor telefonda sakın ios 7 li bi telefon alma.

5. slm,ben 4s kullaniyorum ios 7 telefonda ne bir kasma var nede donma kaymak gibi calisiyor, 4s ve 5 olan herkesede tavsiye ederim iphone 4 kullananlar yüklemesin baya kasiyor.

6. S serisi acaip iyi oluyor 3gs ve 4ste gördük 4s 2-3 yl dha sorunsz calsr ama parn varsa 3.200 5s al 5 yl felan kafn raht etsn

7. bu saatten sonra i5 den assagisini alma pisman olursun ios7 de kasma varsa da zaten daha guncelleme gelcek duzelir onlarda

Yüklüyor...
23/09/2018 - 11:17