Yardım iOS 9 ne zaman gelecek ?

Sponsorlu Bağlantılar

relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
iOS 9 ne zaman gelecek ?
Arkadaşlar bugün akşam saat 8 de yeni iPhone modelleri tanıtılacak diye piyasada birçok haber var merak ettiğim şey yeni gelen iPhone yeni bir iOS Sürümü ile mi gelecek ? Apple kendi sitesinde kesin tarih vermemekle beraber iOS 9 sonbaharda sizlerle diye belirtiyor malum halihazırda sonbahara girmiş bulunuyoruz acaba yeni iPhone modelleri ile yeni iOS Sürümü de tanıtılacak mı ve eğer tanıtılırsa ülkemizde ne zaman kullanıma sunulur sorularımın cevaplarını bekliyorum herkese teşekkürler :)

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
iOS 9 Tanıtıldı. Bugün Verilmesi Bekleniyor. Ama Kimi 1 Hafta Sonra Kimi Bu Gece Verilecek Diyor. Kesin Bir Bilgi Yok Yani. Ama Bu Ay İçinde Verilir Kesin Eğer Bugün Verilmezse...

relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
8.4e geçtiğime bin pişmanım resmen pili sömürüyor normalde aktif kullanımda en az 6 saat giden şarjım şuan 4saati zor görüyor iOS 9 dan ümitliyim :D

BRKTNL

BRKTNL

Üye
IOS 9'da pil tüketimi için iyileştirmeler yapılmış özellikle bu vurgulanmıştı kendi sitesinde.

• Beğen
Tepkiler: relax.tr
. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Umarım Güç Tasarrufu Modu İle Bu Sorun Bir Nebze de Olsa Çözülür...

• Beğen
Tepkiler: relax.tr
relax.tr

relax.tr

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar Chip de gördüm halka 16eylülde sunulacakmış iOS 9
Şimdiye kadar güç tasarrufu modu olmaması bile Başlı başına bir saçmalık ve apple pil konusunda çok Zayıf o kadar para veriyoruz ve telefona koyduğu batarya 1800mah adama akıllı 2400-2600 civarı bir şey koysalar süper olacak

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
Arkadaşlar Chip de gördüm halka 16eylülde sunulacakmış iOS 9
Şimdiye kadar güç tasarrufu modu olmaması bile Başlı başına bir saçmalık ve apple pil konusunda çok Zayıf o kadar para veriyoruz ve telefona koyduğu batarya 1800mah adama akıllı 2400-2600 civarı bir şey koysalar süper olacak

Her telefon standart olarak aynı şarj süresi için aynı süreyi hedefler. İstisnalar var tabi. iOS işletim sistemi için bu yeterli gibi ama dediğiniz gibi biraz yükseltebilirler

Üst Alt