Haber iOS 9, bugün Apple tarafından iPhone ve iPad modelleri için yayınlanacak

Sponsorlu Bağlantılar

ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
iOS 9, bugün Apple tarafından iPhone ve iPad modelleri için yayınlanacak
Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 9 bugün firmanın daha önce sunduğu cihazlar için yayınlanıyor…

Apple, kısa bir süre önce yeni nesil iPhone ve iPad modellerinin duyurularını gerçekleştirdi. 9 Eylül tarihinde düzenlenen bu etkinlik ile gelen cihazlar ise iPhone 6S ve iPhone 6S Plus adındaki yeni akıllı telefon modelleri ile iPad Pro ve iPad Mini 4 adındaki yeni nesil tabletler oldu.

Bu yeni cihazlar iOS 9 işletim sistemi ile sunulacaklar ve bu mobil işletim sistemi hatırlanacağı üzere geçtiğimiz haziran ayı başında gerçekleştirilen WWDC 2015, Geliştirici Konferansı’nda resmi olarak duyurulmuştu. Beta sürecinden sonra iOS 9 şimdi de Apple’ın önceki modelleri için yayınlanıyor.

Güncelleme bu akşam 20:00 itibari ile Apple tarafından yayınlanacak. Güncellemeyi alacak cihazlar ise;

iPhone modelleri olarak: iPhone 4s, iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6S ve iPhone 6S Plus (Bu cihazlar iOS 9 ile sunulacak)

iPad modelleri olarak: iPad 2, iPad 3. nesil, iPad 4. nesil, iPad Air, iPad Air 2, iPad mini, iPad mini 2 ve iPad mini 3, iPad Pro ve iPad Mini 4 (Bu cihazlar iOS 9 ile sunulacak)

iPod modelleri olarak: iPod Touch 5. nesil

iOS 9 ile gelecek olan yenilikleri ise BURADAN ulaşabileceğiniz haberimiz üzerinden görebilirsiniz.

iOS 9, bugün Apple tarafından iPhone ve iPad modelleri için yayınlanacak

• Beğen
Tepkiler: Ozan

. . . EmreG . . .

. . . EmreG . . .

Üye
GM Sürümü Gibi Kasmalar, Takılmalar Olacaksa Kötü Olur Ya. İnşallah Bu Sorun İçin Bişeyler Yapmışlardır...

0MG90

0MG90

Üye
iPod modellerinde iPod Touch 6'da var @ANIL

eRdaL.

eRdaL.

Üye
Ben beta 9.1 kullanıyorum cihaz üzerinden bu güncellemeyi alacak mıyım yoksa itunes üzerinden sıfırlayarak mı kurmam gerek

0MG90

0MG90

Üye
Ben beta 9.1 kullanıyorum cihaz üzerinden bu güncellemeyi alacak mıyım yoksa itunes üzerinden sıfırlayarak mı kurmam gerek
iTunes'a bağla iOS9'u indirip kurar

Ekli resimleri görüntülemek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

Son düzenleme:
relax.tr

relax.tr

Üye
Beyler Güncelleme geldi ama yükleyemiyorum hata veriyor

0MG90

0MG90

Üye
Bende güncelleme sırasına almıştı ama hata verdi

relax.tr

relax.tr

Üye
Neden acaba sunucular mı çok yoğun

0MG90

0MG90

Üye
Biraz bekleyelim, düzeltirler
İndirmeye başladı bende yaklaşık 1 saat diyor :eller:

sLeepLe

sLeepLe

Üye
güncellenen var mı ?

0MG90

0MG90

Üye
Yaklaşık 1 saat - 2 saat değişiyor :D

sLeepLe

sLeepLe

Üye
oh maşallah yarın görüşürüz :D :D

0MG90

0MG90

Üye
3 saat oldu :D İnsin de yarın yüklerim güncellemeyi

• Beğen
Tepkiler: sLeepLe
sLeepLe

sLeepLe

Üye
tabletten mi indiriyorsun hocam yoksa itunes mu?

foreverthe

foreverthe

Üye
Ben yükledim font hariç her şey güzel :D

foreverthe

foreverthe

Üye
Yok ya kasmaz 64bit çip var :D yükleyeceksen iTunes ile yükle daha hızlı iner
Ben 1 saat önce telefondan yükleme yaptım 20 dakika içinde indi kurdum, şimdi daha iyi olmuştur. Emojiler gelmemiş yeni, orta parmak gelseydi keşke :D